Top Factoring

Fax: 021.301.2929
    Site: www.topfactoring.ro

Forum despre Top Factoring

calendaru Miercuri, 26 Apr 2017

Buna seara. Sunt de la Alba Iulia si m-a sunat astazi de la Top Factoring am aplicat ieri pt jobul de agent colectare debite pe teren oare ce salariu e si ce studii trebuie sa am? Practic maine am un interviu pe Skype cu o doamna

Valnoha96 Vineri, 29 Ian 2016

Buna. M-am gandit sa-mi impartasesc si eu experienta mai putin placuta in legatura cu top factoring. Totul a fost de vis in perioada interview ului si a trainungului, am avut o trainera super draguta, pot sa spun ca mi-a dat incredere ca o sa-mi fac treaba bine la cate ori a explicat toata materia legata de creante. Buuun, asta pana cand am ajuns in call center si visele s-au spulberat, am avut o agenta indrumator criminala pot sa spun, care se purta extrem de urat si ma soma la cea mai mica greseluta, nu mai eram capabila sa imi fac treaba "sub indrumarea" ei, greseam tot si uitam la cat eram de stresata, am plecat plangand din cauza ei intr-un din zile. Si stati, acum vine partea interesanta, intr-un din zile din zile vine la mine si imi zice ca am plangere de la team leader, si anume CA MA FATAI PE SCAUN...ok apoi ma cheama si trainera sa imi faca morala pt acelasi lucru, ca de ce stau cu spatele pe scaun...pe bune??? stiu ca fiecare companie are regulile ei dar ce am intalnit la top factoring mi se pare bataie de joc...au mai urmat cateva zile dupa care am fost chemata sa mi se puna concedierea in fata fara vreo explicatie...la modul "ia-ti geanta si pleaca"...oricum probabil am nimerit eu oamenii nepotriviti, caci colegele mele de training au avut parte de un tratament mai bun.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Top Factoring
vio52 Sambata, 13 Iun 2015

Buna Ziua!As dori sa stiu mai multe despre interviul la angajare la Top Factoring in ce consta... de la cei angajati de curind sau fosti angajati.Multumesc mult!

ioanamiumiu Joi, 12 Feb 2015

Unde se desfasoara activitatea acestei firme? Si in cazul in care vrei sa iti iei ...

florinpoe Luni, 02 Feb 2015

Buna ziua, stie cineva la ce salariu ajunge un "Agent colectare debite pe ...

deea Vineri, 07 Noi 2014

Buna ziua. In ce consta examenul it la aceasta firma.Va multumesc.

angajat Luni, 27 Oct 2014

BUna! Am lucrat la aceasta firma aprox un an de zile, insa cu parerea de rau trebuie sa ...

neida Vineri, 24 Oct 2014

Buna, care era salariul pentru week-end?

eu Vineri, 24 Oct 2014

In ce consta interviul pt ofiter de credite?

Elena Duminica, 31 Aug 2014

Buna!Am trecut de primul interviu,iar acum o sa am interviul cu TL. In ce o sa coste ...

mira Marti, 17 Iun 2014

vreau sa intreb angajatori sau fosti angajatori ce se intampla daca am datorie la ...

Tina Marti, 08 Apr 2014

incearca jobs@topfactoring.ro sau hr@topfactoring.ro

Ioana Luni, 07 Apr 2014

Stie cineva adresa de e-mail a doamnei de la hr?

nick Luni, 10 Mart 2014

De luni pana vineri. Pentru sambata si duminica este o echipa separata.

Cris Vineri, 07 Mart 2014

Salut! Programul este de luni pina vineri? sau se lucreaza si sambata? Mersi anticipat!

Tina Sambata, 22 Feb 2014

Eu am lucrat cateva luni la aceasta companie si vreau sa va spun ca a fost super. Am avut ...

Maria Duminica, 02 Feb 2014

Ma bucur ca exista un site ca acesta unde posibili sau fosti angajati au posibilitatea sa ...

adina Luni, 28 Oct 2013

Pt postul de consilier juridic ce salariu este? Multumesc

clau Sambata, 19 Oct 2013

Pe 24.12 se lucreaza dar cu program redus, maxim pana la 17. 30; pe 1 si 2 ian este ...

geode Joi, 17 Oct 2013

pe 24,12 se lucreaza daca nu pica in wkndsi 1-2,01 este liber

Locuri de munca EBC Romania Facility Manager
EBC
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Available positions with Dutch in Bucharest! -Account Payable role  RS
Last update: 04.08.2017
DocProcess
Last update: 24.07.2017
Network engineer
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?