Top Horeca SRL (Expressoft)

Software/Tehnologii

Nu sunt evaluari
  • Site: www.expressoft.ro

Forum despre Top Horeca SRL (Expressoft)

evaluari_firme Marti, 06 Sep 2016

O fi buna firma cum zic multi pe aici, dar HR ul este de evitat mai ales cand nu a apucat sa-si manance pranzul.
HR-ista de care am avut eu parte era plina de fite si cu nasul extrem de sus, citez "dupa 20 ani de munca, cine as fi eu sa-mi dau cu parerea despre metodele ei".
Asa e cand conducerea se bazeaza pe oameni care nu au experienta. Dupa aceasta experienta nu as recomanda fima, poate doar celor care au nevoie extrardinara de un job.

Cristian Duminica, 14 Sep 2014

Salut, din experinta va pot spune ca este o firma serioasa condusa de un om foarte capabil.
Se respecta salariul negociat, zilele de concediu si este un mediu de lucru placut.
Cine are pretentii de dezvoltare profesionala sa puna mana pe carte , nu va asteptati la nimic de la nimeni pentru a nu fi dezamagiti.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Top Horeca SRL (Expressoft)
:)) Duminica, 16 Feb 2014

cica ofera solutii horecca la restaurante :))

Salut Duminica, 16 Feb 2014

Salut stie cineva cu ce se ocupa aceasta firma? A fost cineva la interviu?

Gabi Duminica, 26 Ian 2014

Hai sa vedem cat este de adevarat ce spuneti:Firma de apartament = Blvd Nicolae Caramfil, ...

Gabi Duminica, 26 Ian 2014

Cat de simplu este sa te ascunzi in spatele unui anonimat si sa vorbesti fara sa stii ...

oana Joi, 09 Ian 2014

Buna,Ceva idei de salariu pe testare?

Evitati Duminica, 05 Ian 2014

Evitati pe cat posibil aceasta firma , proiecte foarte slabe , posibilitati de ...

Firma Vineri, 20 Dec 2013

Firma de apartament , fluctuatie mare de personal.

Expresul Marti, 17 Dec 2013

@Lis , tu sigur erai bun de cantat osanele tovarasului la cat patima si ardoare pui ...

Lis Miercuri, 06 Noi 2013

A.M sunt perfect de acord cu tine. Si eu am avut o colaborare foarte frumoasa cu ...

A.M. Marti, 05 Noi 2013

Am lucrat peste 3 ani in aceasta companie si pot spune ca este una dintre cele mai bune ...

Ali Vineri, 12 Iul 2013

Este exact tipul de firma unde poti sa spui ca "lucrezi la patron"

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Baia Mare B-dul Bucuresti (f/m)
LIDL Romania
Baia Mare
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca Manpower Romania Order Management Specialist with French for HPE
ManpowerGroup Romania
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc
nmerrynote 19.08.2017
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
IT Support