Top Trade by Finexo

Cercetare

Nu sunt evaluari

Forum despre Top Trade by Finexo

Gigel Marti, 15 Oct 2013

Remo,eu m-am gandit sa investesc in asa ceva,dar nu stiu care este diferenta.Ce sunt Forex si CFD-urile?Asta daca ma poti ajuta.Ms
remo Miercuri, 24 Apr 2013

Daca aveti bani de intrat cu ei in aceasta afacere sa-i stergeti de pe lista .Oricum nu ii mai vedeti .Nu traderii sunt de vina ci sistemul te frige .Mai ales la Forex.Mizati pe CFD uri sunt mai cun risc mic .
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Top Trade by Finexo
Cata Joi, 07 Mart 2013

Este foarte ok, daca rezisti la stres. Oamenii sunt de treaba, sociabili, nu te trateaza cu superioritate, se tin de cuvant, banii vin la timp, ti se face contract. Este o echipa minunata si amuzanta. Te duci la munca de drag. Iar bonusurile sunt substantiale, daca-ti faci treaba.
robert Luni, 18 Feb 2013

salut, a depus si eu cv-ul pe best jobs fara sa stiu despre ce este vorba (m-a atras ...
Yo Sambata, 08 Dec 2012

SIMONIQ .. Programul este de la 9 la 18, cu pauza de o ora de la 12 la 13. Bafta!
SIMONIQ Vineri, 07 Dec 2012

Imi poate spune cineva care este programul de lucru la Top Trade ???
Andra Sambata, 01 Dec 2012

:)) ma amuza comentariile vostre. eu lucrez cu ei.e foarte ok dar pt cine rezista unei ...
gRs Joi, 29 Noi 2012

Nu raspundeti la numarul de telefon 0743.065.791. GGM Marketing = Forex24. Brokeraj, ...
raul Miercuri, 28 Noi 2012

mai stiti ceva nou de asta de la top trade?
BVFP Joi, 22 Noi 2012

astazi a fost prima zi de lucru ...nu sa incheiat niciun contract de munca/de colaborare ...
Jim Joi, 22 Noi 2012

Luni, 19.10.12 am fost sunat de Top Trade sa ma programeze la un interviu pt marti. Le-am ...
savian Miercuri, 21 Noi 2012

a fost careva la training? cat dureaza? ce te pune sa faci?
vvv Miercuri, 21 Noi 2012

Alex ... tie trebuie sa iti deseneze omu' ca sa intelegi
alex Miercuri, 21 Noi 2012

@vvv probabil ai un inceput de retard, ca te contrazici singur, ori ai fost la interviu ...
vvv Joi, 15 Noi 2012

Am avut si eu azi la ei interviu, dar cand am vazut cine sunt ...am renuntat sa ma duc la ...
Savian Miercuri, 14 Noi 2012

Am fost si eu azi la interviu : inital erau 10 scaune - treptat, treptat sala s-a umplut ...
Alex Luni, 12 Noi 2012

@dan , te asigur ca mie si colegilor cu care am vorbit , ne-au intrat pe card. Hai sa nu ...
dan Duminica, 11 Noi 2012

@alex, tie nu ti-au intrat banii pe card. astia dau salariul in mana ca sa nu aiba niciun ...
Di Miercuri, 07 Noi 2012

Mihnea: raspunsul la intrebarea-ti retorica este: opinia omului se schimba din cauza ...
Alex Luni, 05 Noi 2012

eu am lucrat cu ei 5 luni , am avut contract din prima zi dupa perioada de training , au ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Junior AR role  in Bucharest for Czech speakers
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca OTP Advisors SRL Direct Sales Representative - Botosani
OTP Advisors
Botosani
Last update: 19.06.2017
Locuri de munca Human Touch Consulting Group Receptioner(a) - Complex hotelier Delta Dunarii
Human Touch Consulting Group
Tulcea
Last update: 28.06.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Reprezentant
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Concediu de maternitate & paternitate
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
First level manager
Vanzari
Consilier comercial
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...