Unilever Romania

Productie

• Site: www.unilever.com

Forum despre Unilever Romania

same Vineri, 15 Mai 2015

A început a doua etapă pentru programul septembrie 2015, respectiv interviul prin skype.
E absolut cretin, te întreabă aceleași lucruri pe care le-ai scris în aplicația online.

Deea Marti, 02 Dec 2014

@alexandra Sunt sanse destul de mici sa ajungi Brand Manager deoarece toate pozitiile de BM sunt ocupate de cei mai buni oameni din companie. De plecat nu prea pleaca, doar asistentii.
E un mediu f misto, cu oameni ok, ,mult mai om decat in alte corporatii, deci recomand. Dar daca targetul tau este sa ajungi BM, atunci trebuie sa muncesti fffff mult ca sa te afirmi ..sau sa te placa vreun sef/sefa .

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Unilever Romania
Alexandra Marti, 28 Oct 2014

Hello, am si eu intrebare in ce consta pozitia de Brand Building Assistant, este un fel de BM Assistant, si care ar fi sansele sa ajungi BM de pe aceasta presupunand ca vii de pe o pozitie de Jr. BM dintr-o companie mai mica? Si cam ce salariu se ofera pentru Brand Building Assistant?

aecrim 4 Miercuri, 15 Oct 2014

salut, angajarile se fac in special prin cunostinte.Acesta este primul criteriu. Ele se ...

alin Vineri, 04 Iul 2014

buna Andreiai luat ultimul innterviu?era pt unilever Romania?merci mult

Mircea Duminica, 18 Mai 2014

Multa bafta, te rog sa revii cu un feedback!

Andrei Miercuri, 14 Mai 2014

@Mircea, eu am pe 29 la fabrica din ploiesti , si am auzit ca este un interviu destul de ...

Mircea Miercuri, 14 Mai 2014

Inca nu, raspunsul il primesc abia saptamana viitoare.

Andrei Miercuri, 14 Mai 2014

@Mircea ,pe 29 .Ai fost la assessement centre deja?

Mircea Marti, 13 Mai 2014

@Andrei, cand trebuie sa te duci la assessment centre? Am fost si eu la interviu dar ...

Andrei Marti, 13 Mai 2014

@Mircea Eu pentru supply chain ,insa din interviuri vad ca mai mult iti cer partea de ...

Mircea Marti, 13 Mai 2014

@Andrei, la ce program ai aplicat? Supply chain, marketing, business, etc.

Andrei Luni, 12 Mai 2014

@Mircea .Da am trecut de testele online si de interviul cu HR si sunt la ultimul interviu

Mircea Luni, 12 Mai 2014

@Andrei, la ce program ai aplicat? Ai fost contactat ca ai trecut de interviul cu ...

Andrei Marti, 06 Mai 2014

@1234 Multumesc, dar vreau sa aflu ce inseamna acest assessment centre.

1234 Miercuri, 30 Apr 2014

@Andrei...E bine ca ai ajuns pana acolo...eu am aplicat pe site de la inceputul lunii ...

Andrei Marti, 29 Apr 2014

A aplicat cineva pentru "unilever future leaders program" .Cred ca am ajuns la ...

irina Joi, 06 Mart 2014

A fost cineva la interviul de Brand Building Executive? Am trimis CV-ul acum o sapt catre ...

Vlad Duminica, 08 Dec 2013

Sunt primul care da start sectiunii dedicate Unilever si ma astept sa primesc de la voi ...

Locuri de munca Manpower Romania System Analyst
Last update: 30.06.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?