United Romanian Breweries Bereprod SRL

Fax: 021.205.5005
    Site: www.tuborg.ro

Forum despre United Romanian Breweries Bereprod SRL

Alex_Popescu Miercuri, 15 Iun 2016

Experienta interviului a fost una dezamagitoare.
Primul interviu- telefonic- a constat in 16 intrebari la care trebuia sa raspund cat mai concis deoarece persoana de la HR trebuia sa isi noteze pe hartie raspunsurile mele. Am primit un raspuns favorabil si am fost invitata la o testare/ un interviu care ar fi trebuit sa inceapa la ora 09:00 si sa se termina la maxim 14:00. Justificarea pentru durata testarii era ca va cuprinde si o vizita a fabricii. In realitate, interviul a inceput undela dupa ora 09:30 si a durat pana la 15:30, nu a inclus nicio vizita a fabricii, ci o testare f stufoasa (excel/PPt + completarea CV-ului, desi il aveau deja+ un test cu tot felul de intrebari pt a-ti crea un profil psihologic dar si unele despre consum de droguri, infractiuni comise, cazier, etc.).
Dupa aceasta testare am fost rugati sa completam un chestionar online care a durat undeva la 1 ora- aceasta a fost practic a 3-a etapa a procesului de recrutare. Dupa cateva zile am primit un raspuns favorabil urmand sa primesc indicatii despre ultimul interviu. Am asteptat 2 saptamani, apoti i-am contactat sa-i intreb ce se intampla cu aplicatia mea. Am primit un raspuns negativ, standard si desigur in contradictie totala cu ce spusesera inainte. Le-am trimis feedback-ul meu legat de tot acest proces de recrutare iar raspunsul a fost tot unul standard "Iti multumim pentru feedback...." cu mentiunea ca vor sa imi adauge CV-ul in baza lor de date.

Aplicatia era pentru postul de Media&Digital Coordinator. Per total a fost o experienta neplacuta atat din cauza proastei organizari ( o multime de teste+ the "Master test/interview" care a durat aproape o zi normala de lucru) cat si a atitudinii HR-ului. A, si as mai putea adauga faptul ca testele contineau erori gramaticale si erori de logica si argumentare destul de grave care nu iti permiteau sa raspunzi ok la intrebari.

Asta a fost experienta mea si a inca 2 persoane cu care am pastrat legatura dupa testare. Sper ca vor imbunatati procesul de recrutare.
Multa bafta!

emil Joi, 26 Sept 2013

Stie cineva detalii despre postul business system analyst? E pus de curand.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in United Romanian Breweries Bereprod SRL
George Miercuri, 29 Mai 2013

eu zic ca sunt ok.

adar Marti, 28 Mai 2013

Daca nu raspunde nimeni poate ca nu mai exista firma asta!?Si eu caut recomandari de la ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

andu Miercuri, 13 Feb 2013

lucreaza cineva la ei, cum e? agent de vanzari.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Mellow Drinks Internship - Administrative
Locuri de munca Procter & Gamble Logistics Manager - Supply Network Operations
Procter & Gamble
BUCURESTI, Job national
Operator Asamblare
Bonusuri sau prime salariale, loc de munca stabil, posibilitate de a face ore suplimentare
Administrator
Colegi în mare parte ok și dornici sa te ajute
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. ...
Account Manager
Consultant farmaceutic
Mat Planning/Prod Ctrl ...