Vodafone Romania

Fax: 037.202.1413
    Site: www.vodafone.ro

Forum despre Vodafone Romania

Whatever Luni, 07 Apr 2014

Pt customer care advisor - Cei de la Brainspotting mi-au trimis mail sa imi spuna ca m-au acceptat cei de la Vodafone si raspunsul e final si o sa incep trainingul pe 25 aprilie, iar dupa o saptamana m-au sunat sa imi spuna ca de fapt raspunsul nu mai e final si trebuie sa mai sustin inca un interviu cu cei de la vdf pe 7 aprilie dupa care nu am mai primit nici un semn de la nimeni. A mai patit cineva chestia asta?

Ay Joi, 27 Mart 2014

Am fost chemata si eu la un interviu la Brainspotting pentru Customer Advisor. Deci inca se mai tin interviuri, poate de aceea nu ati primit raspuns cei care asteptati un raspuns.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Vodafone Romania
tudorita Vineri, 21 Mart 2014

o adresa de mail de la HR aveti? mersi

andrei Joi, 20 Mart 2014

@anonim te-au sunat? In aceeasi zi ar fi trebuit sa primesti si oferta pe mail. Nu stiu ...

anonim Miercuri, 19 Mart 2014

Se incepe de la 25 aprilie pe customer advisor.Are cineva idee de oferta salariala?

andrei Miercuri, 19 Mart 2014

nici eu n-am primit raspuns, cred ca nu ii lasa inima sa refuze:))

Ana123 Vineri, 14 Mart 2014

Sunshine2704@yahoo.com

Alex Vineri, 14 Mart 2014

@Ana 123 imi poti da mail-ul tau te rog ca as vrea sa te intreb ceva?

Ana123 Vineri, 14 Mart 2014

Toate cele 3 pe care le-a descris Simona :)

Alex Joi, 13 Mart 2014

@Ana123 Prin cate interviuri ai trecut?

a Miercuri, 12 Mart 2014

Pentru back office representative (limba germana) aveti idee ce salariu se ofera? ...

Alex Marti, 11 Mart 2014

Multumesc Simona! De salariu ai idee?

Ana123 Marti, 11 Mart 2014

Deci sa inteleg ca inca se mai tin interviuri. Oricum, faptul ca nu au dat raspuns ...

Simona07 Luni, 10 Mart 2014

Pe Customer Care Advisor, interviul are loc in trei etape: prima etapa consta intr-o ...

Alex Luni, 10 Mart 2014

Stie cineva cum decurge interviul pentru postul de Customer Care Advisor pe engleza?

ana234 Duminica, 09 Mart 2014

stie cineva ce presupune postul de reprezentant relatii clienti din brasov? si care e ...

Ana123 Joi, 06 Mart 2014

A fost cineva la interviu pt customer advisor pe engleza sapt trecuta? Ati primit ...

datu Luni, 03 Mart 2014

Si eu sunt interesat, ca one, despre programul DISCOVER. Deasemenea, ce se stie despre ...

Ionut1989 Vineri, 28 Feb 2014

Buna. Stie cineva mai multe detalii despre testele care se dau in cazul recrutarii direct ...

eu Joi, 27 Feb 2014

cand va aud cu fraze: "salariul ok" sau "salariul cam ...

Locuri de munca Stefanini Romania IT Helpdesk Technician (ITALIAN)
Stefanini Romania
BUCURESTI, Sibiu, Targu Mures
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca ALTEN Romania Catia Designer
ALTEN SI-TECHNO Romania
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Fluent Italian speaker wanted in Bucharest! Procurement role RS
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Top Factoring Agent colectare debite - 10 ore/saptamana
Top Factoring
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca Allianz Managed Operations & Services SE Munchen Sucursala Bucuresti Actuarial Analyst
Allianz Managed Operations & ...
Last update: 03.07.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?