Walter Services Romania

• Tel: 021.529.9400
    Site: www.walterservices.com

Forum despre Walter Services Romania

Sorin Duminica, 07 Apr 2013

Salariu variaza in functie de proiectul pe care lucrezi. Oricum sunt o firma serioasa. Eu pe proiectul pe care am lucrat mi au platit fiecare ora suplimentara, au fost intelegatori cand aveam examene etc

ana Sambata, 22 Sep 2012

interviul este foarte lung, cu 3 teste care contin :
- indentificarea greselilor gramaticale
- sinonime folosite in limbajul oficial
- redactarea unei intamplari din viata in stilul oficial

2) 15 intrebari legate de folosirea calculatorului

3) traducere din romana in engleza si din engleza in romana la un nivel mediu-avansat

Mediu de lucru este placut, iar sal este compus dintr-o parte fixa si una variabila.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Walter Services Romania
lorena Vineri, 14 Sep 2012

M-au sunat dupa aproximativ o luna... Dupa ce mi s-au pus diverse intrebari daca sunt de acord cu perioada de training si am acceptat mi s-a cerut sa tin un monolog despre cum as convinge un client sa cumpere un produs. Ar trebui sa stie ca asta face parte din training si ca ai nevoie de niste detalii ca sa poti recomanda cuiva ceva.

claudia Marti, 11 Sep 2012

Nu mai stie nimeni nimic despre aceasta firma??Sau m-ar putea ajuta cumva cu niste ...

marius Luni, 03 Sep 2012

cam care ar fi salariile pentru o pozitie de entry level?

butterfly Vineri, 25 Mai 2012

Lume de treaba, supervizori tineri, atmosfera placuta (desi sunt multe apeluri - cel ...

Locuri de munca Manpower Romania Quotation Manager with English and French - entry level
ManpowerGroup Romania
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Bombardier Transportation Procurement Team Leader (m/f)
Bombardier
Cluj Napoca
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Good French level? Work now in Bucharest! ITS roles RS
Last update: 17.08.2017
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...