Webfusion Romania

2.5
  • Profil companie inactiv

Forum despre Webfusion Romania

Lucian Vineri, 27 Sept 2013

O companie cu oameni profesionisti ce ofera un mediu de lucru relaxat si posibilitati de dezvolatare a carierei intr-un domeniu aflat in continua expansiune.
Recomand cu incredere!

Catalin Vineri, 27 Sept 2013

Am lucrat aproape 2 ani la WF si cred ca as mai fi stat daca nu ar fi trebuit sa ma mut la Bucuresti.
Am inceput la departamentul de support insa am reusit sa trec la QA dupa aproape 4 luni. Nu pot spune prea multe despre departamentul de support pentru ca de cand am plecat, a crescut destul de mult ca numar de angajati, dar mai trec pe la ei din cand in cand si atmosfera e una foarte faina.
La QA am invatat foarte multe si asta datorita managerului de aici care e foarte deschis si iti da mana libera atata timp cat vii cu idei bune, e o echipa pe cat de mica pe atat de faina.
Mai sunt si alte departamende ca, development (frontend si backend) si SEO.
Un punct in minus as zice ca e locatia, insa compenseaza colectivul si atmosfera de lucru.

Locuri de munca Vodafone Romania Advisor Fraud Management
Locuri de munca UPC Romania Consultant Vanzari pe teren - Iasi
UPC Romania
Iasi
Locuri de munca Orange Romania Asistent relatii clienti pentru Service- call center
Locuri de munca Vodafone Romania Engineer, BSC/RNC
Locuri de munca Vodafone Romania Procurement Support Analyst
Project manager
-este un start bun pentru oameni noi, salariile sunt ok la inceput (desi nici nu ai pretentii prea ...
Inveti foarte multeColegi cu experienta
Asistent Achizitii
- companie unde se dobandesc experiente si abilitati importante ( in centeala de achizitii);- o ...
Project manager
SR