Webhelp Romania

BPO & Servicii

• Site: www.webhelp.fr

Forum despre Webhelp Romania

J.J. Miercuri, 23 Oct 2013

Mai faceti un update la salarii, vad ca s-au scos multe posturi pe franceza.
Un Assistant for Sales Departament cat ia de ex.?

Periklis Marti, 22 Oct 2013

Am aplicat acum ceva timp la aceasta companie pentru o pozitie pe limba greaca.
Culmea, azi m-au contactat si a ramas sa ne vedem maine la un interviu si am zis si eu sa stau sa citesc ce se spune despre aceasta companie ca sa stiu daca are sau nu rost sa ma duc.
O sa vedem cum e.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Webhelp Romania
Mirinda Miercuri, 16 Oct 2013

Pozitia de Customer Service Relationship Manager este preluare de apeluri pe banda rulanta? In ce consta jobul concret?

Ana Miercuri, 16 Oct 2013

Parerea unui angajatLucrez de aproape 2 ani la webhelp, pe acelasi proiect. Nu pot spune ...

Ishtar Marti, 15 Oct 2013

Salutare, ce stiti despre pozitia de Digital Writer with French postata pe ejobs ? cu ce ...

lolo Marti, 15 Oct 2013

hey, am interviu maine la web help franceza.mi s a spus ca voi da un test pe calculator ...

Parerea mea Sambata, 12 Oct 2013

La Webhelp iti face placere sa lucrezi doar daca esti responsabil si iti iei in serios ...

Curiozitate Vineri, 11 Oct 2013

Mi-a spus cineva ca la WebHelp s-a angajat o persoana pentru limba poloneza cu peste ...

Nicoleta Miercuri, 09 Oct 2013

Buna. M ar interesa un job la wh. Unde pot trimite cv? Si cateva sfaturi obiective, va ...

@Cristiana Miercuri, 09 Oct 2013

Da, maxim 1500 RON+bonuri de masa, iar prima ba o iei ba nu o iei. Deci nu rata job de ...

Cristiana Marti, 08 Oct 2013

Buna tuturor,Cine ma poate ajuta cu cateva informatii exacte in ceea ce priveste un post ...

@Florina Luni, 07 Oct 2013

salariul e 1080 lei net pe romana

Florina Luni, 07 Oct 2013

Buna,Stie cineva cat este salariul la Webhelp pe proiecte in limba romana?

lula Joi, 03 Oct 2013

am atins 1000 de angajati, suntem cei mai tari.

ich Joi, 03 Oct 2013

inclusiv de craciun , de paste si revelion.

@ich Miercuri, 02 Oct 2013

inclusiv craciun, revelion?

ich Miercuri, 02 Oct 2013

da, mereu se va lucra de sarbatori.

Mara Marti, 01 Oct 2013

As mai vrea sa stiu daca se lucreaza de sarbatori sau sunt respectate sarbatorile legale ...

@mara Luni, 30 Sep 2013

da exista riscul sa se incheie colaborarea la sfarsitul trainingului dar este foarte ...

Mara Luni, 30 Sep 2013

buna. stiti cumva daca in urma trainingului exista riscul sa se incheie colaborarea sau ...

Locuri de munca UPA Solutions Contracting Support Executive
UPA Solutions
Targu Mures
Last update: 12.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Asistent Manager Magazin Bacau (f/m)
LIDL Romania
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...