Webhelp Romania

BPO & Servicii

• Site: www.webhelp.fr

Forum despre Webhelp Romania

pai.da Sambata, 28 Sep 2013

buna!cat este salariu la fulltime pe spaniola nivel aproape nativ si care ar fi programul de munca?multam!

Emilia Sambata, 28 Sep 2013

Am uitat.. si despre program daca imi puteti spune. Este intr-adevar in 2 ture, de la 8-16 si 16-24?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Webhelp Romania
Emilia Sambata, 28 Sep 2013

Buna! Este cineva pe aici care imi poate da mai multe detalii despre postul de consilier clientela- limba spaniola? Cum este testul, interviul si ce salariu se ofera?
Multumesc!

leiko Vineri, 27 Sep 2013

Vorbiti aici despre angajare sa stim toti.

Roxana Vineri, 27 Sep 2013

Eu sunt interesata de un job la WH, Galati pe limba romana sau engleza,.

Laura Vineri, 20 Sep 2013

Am observat si eu,intr-adevar,ca se fac angajari pe proiecte in lb. romana. La fel ca si ...

florance Joi, 19 Sep 2013

Am vazut pe ca cei de la WebHelp angajeaza consilieri vanzari limba romana sunt tenta ...

hyk Joi, 19 Sep 2013

salariul de baza full time pentru mai toate proiectele in franceza este de 14,5 mil

.Z Joi, 19 Sep 2013

Aveti idee cu cat se plateste germana la nivel nativ?Merci

Ioana99 Marti, 17 Sep 2013

Despre Webhelp as putea spune si lucruri poztive si unele mai putin pozitive. Am fost ...

@antonia Luni, 16 Sep 2013

ai aplicat pentru Galati?

antonia Vineri, 13 Sep 2013

Si pe mine m-au contactat de la recrutare azi pentru un test de limba franceza. Am un ...

gaby Vineri, 13 Sep 2013

eu lucrez pe un astfel de proiect. Contactul cu Franta se face in functie de nivelul tau ...

Ela Miercuri, 11 Sep 2013

Sunt posturi libere pe franceza.Am fost sunata azi sa dau testul.Tu ai depus Cv?

franceza Luni, 09 Sep 2013

Stiu si eu franceza. Sunt posturi libere in momentul de fata ? Chiar vreau sa o invat si ...

Elena Joi, 08 Aug 2013

Am maine testul de franceza. Puteti sa-mi spuneti pareri, si cam la ce nivel se situeaza?

Dia Luni, 05 Aug 2013

Nu exista nicio adresa de mail unde se poate trimite cv-ul?

Gabi Miercuri, 31 Iul 2013

Buna,Am fost sunata de cei de la Webhelp pentru o testare la germana.Aveti idee cu cat ...

de la galati Sambata, 20 Iul 2013

Lucrez de 5 ani aici si nu am probleme. Am fost pe mai multe proiecte si nu am avut ...

inca aici si e ok Vineri, 19 Iul 2013

La galati nu era altcineva care sa plateasca mai bine pe franceza asa ca am ajuns la ...

Locuri de munca Goodyear Dunlop Tires Romania SRL T&E Accountant with English/French/German
Goodyear Dunlop
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca ING Romania Financial Input Officer - Temporary 6 months
ING Bank
Last update: 07.06.2017
Locuri de munca Bombardier Transportation Procurement Team Leader (m/f)
Bombardier
Lugera & Makler
Last update: 24.07.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...