Webhelp Romania

• Profli inactiv
  • Site: www.webhelp.fr

Forum despre Webhelp Romania

flor Marti, 28 Mai 2013

Buna, imi este de folos informatia, tu ai primit si oferta ? Cum ti s-a parut mediul de lucru? Compania ? As vrea sa vorbim cumva prin email
Lory Marti, 28 Mai 2013

Ieri am fost la interviu si mi s-a spus ca o sa primesc oferta prin mail sau la telefon...acum astept...lasa-mi mail-ul tau daca vrei sa vorbim..Si am uitat sa specific. Testul descris mai sus este pentru limba italiana.
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Webhelp Romania
flor Marti, 28 Mai 2013

nu stiu cum sa fac pt ca sa nu se vada mailul de catre companie ....oare cate persoane cauta ca eu urmeaza sa am interviul ......

valentinavalentina28@yahoo.com

sau yo_nebunatika_01@yahoo.com

am trimis
Lory Marti, 28 Mai 2013

trimite-mi pe al 2-lea mail te rog....pe primul nu pot sa il accesez....
O alta Madalina Joi, 30 Mai 2013

Eu am avut testul de limba franceza si interviurile pe data de 28 mai iar azi, 30 mai, am ...
adrian Joi, 30 Mai 2013

Am fost si eu chemat pe limba italiana maine si as dori sa stiu cu ce se ocupajobul ca nu ...
cineva nou Miercuri, 10 Iul 2013

sunt o angajata noua aici si vreau sa stiu daca mai sunt cazuri in care te dau ei afara ...
trist Marti, 16 Iul 2013

Am citit comentariile si vreau sa adaug si eu ceva. De cand s-au desfiintat categoriile ...
inca aici si e ok Vineri, 19 Iul 2013

La galati nu era altcineva care sa plateasca mai bine pe franceza asa ca am ajuns la ...
de la galati Sambata, 20 Iul 2013

Lucrez de 5 ani aici si nu am probleme. Am fost pe mai multe proiecte si nu am avut ...
Gabi Miercuri, 31 Iul 2013

Buna,Am fost sunata de cei de la Webhelp pentru o testare la germana.Aveti idee cu cat ...
Dia Luni, 05 Aug 2013

Nu exista nicio adresa de mail unde se poate trimite cv-ul?
Elena Joi, 08 Aug 2013

Am maine testul de franceza. Puteti sa-mi spuneti pareri, si cam la ce nivel se situeaza?
franceza Luni, 09 Sep 2013

Stiu si eu franceza. Sunt posturi libere in momentul de fata ? Chiar vreau sa o invat si ...
Ela Miercuri, 11 Sep 2013

Sunt posturi libere pe franceza.Am fost sunata azi sa dau testul.Tu ai depus Cv?
gaby Vineri, 13 Sep 2013

eu lucrez pe un astfel de proiect. Contactul cu Franta se face in functie de nivelul tau ...
antonia Vineri, 13 Sep 2013

Si pe mine m-au contactat de la recrutare azi pentru un test de limba franceza. Am un ...

Locuri de munca BearingPoint SRL Microsoft Dynamics CRM Developer
BearingPoint
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Active Soft SRL Online Project Manager
Active SOFT
Last update: 13.07.2017
Locuri de munca Mellon Romania Agent Call Center-Domeniu Bancar Full time/Part time
Mellon Romania
Last update: 05.07.2017
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Tehnician livrare si probe - Baneasa (Part Time)
eMAG
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca 1&1 Internet Development Java Developer for IT Operations Development
1&1 Internet Development
Last update: 08.06.2017
Tehnician
  • Prima de vacanta
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Concediu de maternitate & paternitate
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Jsm ! Ce feedback ti au dat?
26.07.2017
Astept si eu rezultatul la un interviu pt sales assistant in Orange Shop in mall.. stiti care ar fi salarizarea?Mie imi spunea cineva ca se ...
26.07.2017
Support Technician
Data Scientist
Business Operations ...
Field tehnician
Agent vanzari B2B
Partener clienti retail-echipa mobila
Opriți-vă un pic din ceea ce faceți și puneți-vă următoarele întrebări: dacă v-ați compara viața profesională de până acum ...
Potrivit unui proiect de lege anunțat de Ministerul Muncii, se are în vedere introducerea unui contract de munca la distanță de care ...
Producătorul auto american Ford a anunțat astăzi că va înceta producția modelului B-Max la uzina sa de la Craiova, începând cu luna ...