Wipro Technologies

• Profil activ
  • Site: www.wipro.com

Forum despre Wipro Technologies

Billy Duminica, 19 Oct 2014

Am fost ieri la targul de job-uri si dupa ce am discutat putin cu tipa satena (am inteles ca nu am voie sa dau numele) care mi-a prezentat frumos care e treaba, am inteles mai multe despre business-ul lor, si apoi am stat putin sa observ. Am ramas perplex, insa nu fata de tipele de acolo sau de firma, ci de faptul ca multe persoane veneau la targ si nu aveau bunul simt sa urmareasca prezentarea. Acolo era un televizor mare pe care rulau niste informatii despre companie, si multi veneau cu intrebari precum "Voi ce faceti", "Ce job-uri aveti?", ceea ce mi s-a parut super penibil, mie unul mi-ar fi fost rusine sa ma duc si sa nu stiu nimic despre firma respectiva. Oamenilor, vreti locuri de munca dar nu puteti sa depuneti si macar minimul de efort pentru a va interesa.

Billy Duminica, 19 Oct 2014

Oameni buni,
Va inteleg ca multi nu aveti incredere in companiile de outsorcing si veniti deja cu experiente neplacute din alte companii, dar invatati sa trageti concluzii dupa propria judecata, nu dupa perceptia altora. Wipro este o companie potrivita pentru cei care se afla la inceput de drum, pentru ca le acorda suport de a se dezvolta si posibilitatea sa avanseze. Pentru cei care lucreaza deja, puteti voi sa mintiti si sa spuneti ca nu e adevarat? Cati au inceput ca agenti si peste ceva timp au devenit Manageri? Evident..cei mai buni, ceilalti se amesteca in multime

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Wipro Technologies
dorel Luni, 06 Oct 2014

la wipro cei din conducere nu prea au treaba cu managementul si cum sa se poarte cu oamenii...motivul principal pt care se pleaca pe capete de pe proiectul de 365 e ca oamenii nu sunt apreciati deloc...indienii au luat mentalitatea romanilor, vor multe pe bani putini si nici macar un bravo nu stiu sa zica cand e cazul

@bass trip Duminica, 05 Oct 2014

se numeste TAKEDA nu TAKED....

(raspuns) Joi, 25 Sep 2014

@magna - in jur de 2300-2600 RON, din cate am vazut

magda Sambata, 20 Sep 2014

salutare! as dori sa stiu cat se castiga pe un post in franceza.. multumesc!

bass trip Vineri, 22 Aug 2014

de card si-au mutat sediul in fostul loc al celor de la ORACLE....pe Calea Floreasca 169 ...

eu Joi, 07 Aug 2014

@costin si nu numai: in ce a constat testul tehnic?

@rox Marti, 05 Aug 2014

Multe telefoane,.,,

rox Luni, 04 Aug 2014

Buna, E cineva pe proiectul 365. Aveti pareri negative, sau e ok?Multumesc,

yoyo Miercuri, 30 Iul 2014

Stie cineva ceva detalii in legatura cu jobul de "Pricing Analyst" ? Multumesc ...

Dre Vineri, 11 Iul 2014

Proiectele din firma sunt interesante, iar unele dintre ele chiar sunt o buna rampa de ...

Yuhu Joi, 10 Iul 2014

@Sarge nu pot sa iti zic exact pentru ca mi se pare urat din moment ce e confidential.. ...

maxx Marti, 08 Iul 2014

Salut,Am fost contactat de la HR pentru un post vorbitor de limba rusa,cica tre sa dau un ...

Sarge Miercuri, 18 Iun 2014

@Yuhu, cat?

Yuhu Miercuri, 18 Iun 2014

Buna!!! Eu tocmai ce am inceput si am o parere foarte buna pana acum :Colectiv tanar, ...

Wiproo Sambata, 31 Mai 2014

incercati sa cautati si altceva , nu doar Wipro este in Romania....pleaca managerii de ...

Costin Sambata, 17 Mai 2014

Buna tuturor, numele meu este Costin si am aplicat si eu pentru pozitia de Frontline ...

Gri Sambata, 17 Mai 2014

Multumesc (*)! Mult succes in continuare!

* Vineri, 16 Mai 2014

OSS Frontline Engineer

Locuri de munca DK Global Recruitment Bucharest awaits Dutch speakers for Accounting Role ! RS
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca G2 Travel Payroll and Administration Specialist
G2-Travel
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Calarasi
iCredit
Calarasi
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Professional HR Responsabil cu sistemele electronice de securitate
Professional
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Baia Mare
iCredit
Alba Iulia, Baia Mare
Last update: 09.06.2017
  • Al 13-lea salariu
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Support Technician
  • Abonament la sala de fitness / masaj
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Game tester
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...