WNS Global Services

BPO & Servicii

• Site: www.wns.com

Forum despre WNS Global Services

Andra Sambata, 27 Apr 2013

Cam cat este salariul pe AP Italiana ?

Multumesc frumos!

unu,una Miercuri, 24 Apr 2013

salut!m-au sunat azi pentru un interviu ce va avea loc maine.este un post part-time pe limba franceza.Mentionez ca nivelul scris,citit,inteles este avansat,vorbit este mediu,dat fiind faptul ca nu am mai avut contact cu nativi de aproape 4 ani si fara exercitiu,e mai greu.Curiozitatea mea consta in urmatoarele:

1.ce salariu se da pentru un astfel de post.
2.in ce consta interviul si daca va fi dificil la partea orala.

Merci d'avance!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in WNS Global Services
Elena Marti, 16 Apr 2013

La Genpact au vrut sa ma i-a pe mine pentru limba germana pe 2 ani insa daca ceva se intampla si renuntam in acest timp era o clauza de 6000 de euro in contract! Ceea ce mi s-a parut teribil in conditiile in care probabil asta era salariul pe un an de zile... ca mai mult de 500 euro, pentru un enty level.. nu se primeste acolo, cred ca e mult si 500 de euro. Aveti grije ce contracte semnati cu ei si la ce va angajati.
Sincer nu recomand..

Miserupe Luni, 18 Mart 2013

Salutare,2 ani din viata am pierdut si eu aici cu El Lupo si Alin. Cu bune cu rele... Din ...

Angie Marti, 26 Feb 2013

@Tudor, @RitaIn sfarsit am primit un feedback de la ei. Feedback-ul final din partea ...

Tudor Luni, 25 Feb 2013

@RitaNu am mai primit nici un raspuns, decat ca....procesul de recrutare pentru aceasta ...

not so fast Vineri, 22 Feb 2013

mai rares asta cu decat e generalizata pe la bucale. toti marii menejeri o folosesc =))

rares Vineri, 22 Feb 2013

Buna,Eram pe punctul de a aplica la un job la WNS.Intre citatele date de sergiu din ...

Alin Vineri, 22 Feb 2013

Salutare tuturor, As dori totusi sa revin la subiectul deschis de El Lupo si as vrea sa ...

Rita Miercuri, 20 Feb 2013

@Tudor, AngieCum a fost la interviul final? Ce salarii sunt la WNS pe lb. rusa?

Angie Vineri, 08 Feb 2013

Multa bafta la interviu ;-)Astept comentarii de la tine in caz de ceva.

Tudor Joi, 07 Feb 2013

Inca nu am auns la interviul final, nu am discutat nici o oferta cu ei,am avut sapt asta ...

Angie Joi, 07 Feb 2013

Merci mult Tudor ;-)Am vb cu ei joia trecuta, cred ca... si mi-au zis ca ma contacteaza ...

Tudor Miercuri, 06 Feb 2013

Bafta si tie! ;) Cand ai vb ultima data cu ei si cand ti-au zis ca te contacteaza?

Angie Miercuri, 06 Feb 2013

Si eu pt Rusa ;) Deci suntem un fel de concurenti. Mult succes.

Tudor Marti, 05 Feb 2013

Ptr rusa.Ms :)

Angie Marti, 05 Feb 2013

Buna Tudor :) Pt ce limba te-au contactat? Rusa sau Germana?

Tudor Marti, 05 Feb 2013

Stie cineva de la cat pleaca salariile ptr o pozitie Inside Sales Specialist?Ms

Angie Luni, 28 Ian 2013

to bb: merci mult de raspuns :)

Romina Duminica, 27 Ian 2013

Ce face? Persoana pe care am inlocuit-o eu la Genpact, a plecat AR la WNS. A plecat pe ...

Locuri de munca DB Schenker Global Services Europe DB Schenker is looking for Czech/Slovakian speakers
DB Schenker Global Services ...
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca Vauban VBA Developer
Vauban
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Telekom Romania Mobile Communications SA  Reprezentant Vanzari Call Center Inbound Bucuresti
Telekom Romania
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Accenture Romania Sales Support Operations Associate with Italian
Accenture
Last update: 21.08.2017
Locuri de munca Senior Software Consultant Implementare ERP
Senior Software
Last update: 16.08.2017
Network engineer
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...