WNS Global Services

BPO & Servicii

• Site: www.wns.com

Forum despre WNS Global Services

mihaela Marti, 04 Sep 2012

Buna, eu am fost chemata la interviu pt un post de AP italiana pt un client nou si ar trebui sa merg acolo pt cateva luni. Stiti ceva despre salarii, sau cnditii de munca?
Va multumesc
8grl Luni, 20 Aug 2012

Eu lucrez in Wns si nu mi se pare f greu si nici mancatorie, nimic, daca iti vezi de treaba ta n-ai nicio problema. Poate cei de mai sus erau interesati de cine ce mai face si tocmai de aceea avea idee despre mancatoriile din firma. Daca vrei sa te duci la munca si sa stai sa asculti la unul si la altul ajungi si la astfel de detalii, daca te duci sa iti faci munca nu ai niciun stres acolo.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in WNS Global Services
Izabella Miercuri, 15 Aug 2012

@adela : Partea proasta ca nu mi-au specificat treaba asta. oricum as fi avut un interviu cu managerii si presupun ca ei mi-ar fi zis mai clar..
adela Marti, 07 Aug 2012

@Izabella-pentru contabilitate generala sau AP?
Izabella Marti, 07 Aug 2012

Buna tuturor. Am fost la interviu la WNS si sa va povestesc cum a fost. Deci am intrat , ...
bianca Miercuri, 01 Aug 2012

Stiti cum decurge un training la WNS pt AP sau AR?
bianca Duminica, 22 Iul 2012

stan patitul.....ai lucrat la WNS?Eu am trecut de interviu si astept oferta de ...
stan patitul Duminica, 22 Iul 2012

a... wns ul asta va poate distruge,atentie, poate distruge si persoana de langa voi.daca ...
bianca Marti, 17 Iul 2012

Paty si eu sunt programata la un interviu la WNS!Poti sa imi spui te rog pentru ce ...
Paty Luni, 16 Iul 2012

am fost la interviu la cei de la WNS si am ramas cu o impresie destul de proasta. M-a ...
Florentina Luni, 16 Iul 2012

Buna!!Va rog imi spuneti si mie cum e sa lucrezi la WNS(sefi,colegi , mediu de ...
cristina Joi, 05 Iul 2012

de WNS stie cineva ce salarii sunt pentru AR si AP maghiara??Multumesc
Laura_O Miercuri, 04 Iul 2012

eu as alege Genpact. se da de la 20 de milioane in sus.
cristina Miercuri, 04 Iul 2012

Va rog ma ajutati cu o informatie...ce salarii sunt pentru account receivable limba ...
anda91 Sambata, 30 Iun 2012

customer specialist with french.
wns Sambata, 30 Iun 2012

anda91 pentru ce post ai aplicat?
wns Sambata, 30 Iun 2012

corectez::Oare nivelul de pregatire a oamenilor din WNS este asa de slaba?Sunt asa de ...
wns Sambata, 30 Iun 2012

tipa de la resurse umane destul de ok.....mai mult a jucat rolul secretarei....nu stia ...
anda91 Sambata, 30 Iun 2012

si eu cautam despre WNS? ce s-a intamplat de a fost nasol la interviu? :(
wns Sambata, 30 Iun 2012

Am fost la interviu la ei.......m-au acceptat insa eu nu mai sunt interesat de ...

Locuri de munca DK Global Recruitment C1 French or Spanish speaker for ITS role   e
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Fast Support SRL Customer Support Executive with Italian