Woow International SRL

• Profil companie inactiv
  • Site: www.youwow.me

Forum despre Woow International SRL

iuliavasile25 Duminica, 18 Iun 2017

Firma WOOW este din aceeasi <<familie>> cu Nobel Romania.
Asa ca impresiile de la Nobel sunt similare.

Ed Duminica, 18 Mai 2014

Asa e, cei de la Woow sunt incapabili sa spuna "analizam lucrurile si va cautam in functie de rezultat". Te asigura calduros ca esti sezational si vei fi cautat neaparat pentru urmatoarea etapa (chiar si cand e clar ca ambele parti nu considera ca exista o potrivire), dupa care nu mai auzi de ei. In functie de caz, sa nu mai auzi de ei poate fi considerat un lucru norocos.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Woow International SRL
Mickey Miercuri, 15 Ian 2014

Am sustinut un interviu la aceasta firma in urma cu o luna si un pic. Interviul a decurs ok si persoanele care m-au intervievat (o HR-ista si un team leader) au parut incantati de ce am prestat la interviu, spunandu-mi ca ma vor contacta pentru feedback cat mai rapid. Va dati seama ca, desi a trecut o luna si ceva, nu am auzit nimic de la aceasta firma. Poate nici nu le trebuiau angajati noi, doar voiau sa isi faca numerele si sa se justifice HR-ul in fata conducerii, ca nu sta cu degetul in nas toata ziua. In cazul in care vreti sa va pierdeti timpul, anuntul inca mai exista pe siteurile de joburi. Seriozitate 0 !

Locuri de munca Metro Systems Romania Microsoft Systems Specialist
Metro Systems Romania
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca ECTA 74 Software SRL Junior Project Officer with French
ECTA 74 Software SRL
Locuri de munca Premium IT Technologies / PITT Front Desk Officer and Office Assistant
Premium IT Technologies / PITT
Locuri de munca Wizrom Software Inginer proiecte consultanta
Wizrom Software
Locuri de munca ISB Rom SRL Senior PHP Developer
ISB Rom SRL
-program flexibil-salariu decent
Operator calculator
Ai un manager excelent care greu gasesti in alte companii care te ajuta in toate problemele
Operator cnc
Era un job destul de ok, neavand un program foarte srict.
800 lei
Junior buyer