Zepter International Romania

E-Mail: info@zepter.ro
    Site: www.zepter.ro

Forum despre Zepter International Romania

Mara Vineri, 14 Sept 2012

nu exista salariu fix, doar din comision iar acesta il primesti dupa un timp dupa ce ai achitat comanda. Sa fim sinceri produsele sunt mult prea scumpe ca sa poti gasii pe cineva sa vrea sa iti faca o comanda. Acelasi principiu de lucru ca la oriflame dar acolo macar banii ii primesti ca reducere din factura.

mario Joi, 28 Iun 2012

eu am lucrat la ei si am stat o luna;faceam chestionare pe strada,sunam persoanele sa vina la prezentare.oamenii nu doreau sa cumperepentru ca preturile erau foarte mari ,rar cumparau si daca cumparau o faceau in rate.Nu exista anul trecut salariu fix ci doar comision,nu mi s-a dat nici un ban,macar pe transport sa merg sa fac chestionare.Eu va sfatuiesc sa faceti cum credeti voi dar mie mi s-a parut o pierdere de timp si fara bani.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Zepter International Romania
adi Joi, 28 Iun 2012

"Buna , ai inceput sa lucrezi la ei ??? Pentru ca m.au chemat si pe mn la un interviu iti dau salariul pana la urma sau nu???

de pe bestjobs Vineri, 15 Iun 2012

"Holdingul Zepter este un sistem de vanzari bazat pe vinzari directe si prezentari ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Asistent vanzari
colegii, mediul de lucru
Atmosfera friendly, management OK - depinde de proiect, stabilitate a task-urilor.
Junior Software Developer
- colegi sociabili- HR foarte saritor- salariu bun pe internship
Call Center Department
Inginer productie
Customer Service Advisor ...