APM Terminals Romania

Interviu Transportation Dispatcher

10.04.2018 Util (11)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Iunie 2017, in Constanta.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Dificil.

Cum a decurs interviul?
Am fost chemata la sediul de la Agigea pentru interviu. La poarta am sunat sa vina cineva dupa mine deoarece se solicita taxa de intrare 22lei . Mi s-a spus ca daca vreau sa particip la interviu tb sa platesc intrarea. Am platit taxa, dupa care am asteptat 15-20minute sa ma ia in primire dna. Mi s-a inamanat testul de logica matematica care trebuia finalizat in 10minute . Dupa 10 minute a revenit dna director si mi-a spus ca se amana interviul deoarece trebuie sa plece. Fara scuze , fara explicatii. Va dati seama ca am fost furioasa deoarece distinsei doamne i se parea normal ca eu sa dau 22lei de fiecare data cand sunt chemata la interviu , fara sa mai socotim si deranjul de ajunge la Agigea.Nu este prima data cand particip la interviurile APM sau MAERSK - sunt foarte neseriosi , atitudinea lor fata de candidati este lipsita de respect si lasa de dorit.

Intrebari si teste la interviu

Sfat pentru alti candidati
Daca aveti pielea tabacita, toleranta la lipsa de respect si sunteti dispusi sa platiti intrarea in port la fiecare amanare a interviului atunci puteti aplica.

Locuri de munca KLG Europe Logistics SRL
KLG Europe Logistics SRL
Locuri de munca KLG Europe Logistics SRL
KLG Europe Logistics SRL
Locuri de munca Mainfreight Romania
Mainfreight Romania
Casier
job foarte bun pentru necalificati.
Sales Representative
Salariu bun. Timpul de lucru normal.
Learning And Development Specialist
Manageri straini care lupta pentru oamenii din echipa.
Controlor calitate
Agent rezervari