Biofarm

29.09.2018 Util (6)
Experienta neutra

Am refuzat oferta
Raspuns primit
Am fost la interviu in Iulie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Cum a decurs interviul?
Ajuns la sediu am asteptat la receptie aprox 15 minute pe motiv ca cine trebuia sa ma intampine era intro sedinta/ vizita si nu putea sa ajunga, nu a fost o problema, se mai intampla.
Interviul a fost mai mult o prezentare a fabricii cu fata de la HR si dupa cu o managera mai in detaliu ce o sa fac daca acept postul, inginer de proces si ceva monitorizare parametrii proces in diverse camere cu conditii mai speciale si sa intervin/ anunt in caz de ceva pe oamenii care urma sa ii am in subordine daca imi mai aduc bine aminte. Toate bune si frumoase, pe parte tehica ( electric ) nu am primit intrebari. M-au intrebat ce asteptari salariale am, le-am spus sa imi faca oferta si daca consider ca este suficient o sa accept, ei bine oferta a fost de 1800 de lei, net, si dupa 6 luni urma sa creasca la 2100, pentru lucru in ture si cu oameni in subordine. Oferta mi-a fost comunicata telefonic, am intrebat-o pe fata de la HR daca ea ar putea sa stea in Bucuresti, cu chirie si sa ii mai ramana bani de alte lucruri pe salariul asta si a dat din umeri si a zis ca nu prea, de ce as sta eu ?. Imi placea ce S8 avea, oare era la abonament ?
Ei cautau de fapt un absolvent de facultate proaspat inscris la master, fara experienta care ar mai fi stat la camin si care ar fi fost dispus sa accepte oferta pentru ca na, e la inceput. In plus urmau sa mute productie undeva de la statia de metrou Anghel Salingny mai la vale.

Intrebari si teste la interviu
Fara intrebari tehnice

Motiv respingere oferta
Oferta prea mica.

Interviu Reprezentant vanzari

20.11.2017 Util (12)
Experienta pozitiva

Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Mai 2015, in Targoviste.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?

Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL R2P Associate with German
Locuri de munca Medecins Sans Frontieres HR & Finance Administrator
Medecins Sans Frontieres
BUCURESTI, Strainatate, Iasi
Locuri de munca Medlife Telesales
Medlife
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Contact Center Specialist with Dutch / French / German
BUCURESTI, Strainatate
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL R2P Site Coordinator with French
Support Engineer
Compania este super deschisa si orientata spre angajati. Iti da posibilitatea sa lucrezi ca si PFA.
Agent Call Center/Telemarketing
- Fructe zilnic la bucatarie
Beneficiile sunt super ok.
Area Sales Manager
PR Specialist