Bosch Romania (Robert Bosch SRL)

Servicii Stiintifice/Tehnice

• Profil companie inactiv
  • Tel: 021.405.7520
    Fax: 021.233.1313

Site:

www.bosch-romania.ro
    www.boschcommunicationcenter.com

Acest angajator nu furnizeaza pentru moment continut personalizat pentru profilul sau.

Interviuri companie Bosch Romania (Robert Bosch SRL)

interviuri
Negativa 40%

Interviu Programator Senior C++

11.02.2015 Util (0)
Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Noiembrie 2014, in Cluj-Napoca.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?
Initial am avut o discutie telefonica de aproximativ 20 de minute cu un reprezentant HR. A urmat o alta discutie telefonica de aproximativ 30 de minute cu 2 angajati pe partea tehnica.
In urma acestor 2 interviuri telefonice a trebuit sa ma depasez la Cluj (eu fiind din Craiova) pentru a sustine un ultim interviu tehnic cu leazii echipei la care urma sa lucrez.
Toate discutiile tehince au avut loc in limba engleza (au fost prezenti si manageri din Germania).

Intrebari si teste la interviu
Foarte multe intrebari despre experienta mea anterioara. Se intra in detalii tehnice la partile pe care ii intereseaza (algoritmi de procesare imagini in cazul meu, tehnici de debug folosite, etc.)

Locuri de munca Assystem Romania Validation Engineer
Locuri de munca Assystem Romania HW Validation Engineer
Assystem Romania
Locuri de munca Segula Technologies Romania Documentatie Tehnica Manuale de Reparatii Diagnoza Auto
Segula Technologies Romania
Pitesti
Locuri de munca WSP Group SRL Electrical Engineer / Junior Design Engineer
WSP Group SRL
Locuri de munca Assystem Romania Inginer Calibrare software functional/ diagnostic (TITU)
Titu
Order entry
- oameni intelegatori- program flexibil- posibilitatea de a lucra de acasa- salarii bunicele
Agent call center
Colegii sunt de treaba, m-am inteles mereu cu ei. Echipa a fost in regula si Team Support-ul si QC ...
Oportunitatea de a acumula experienta si noi cunostinteMediul prietenos, colegialPachet salarial ...
Order entry
GL Accountant