Celestica Romania

28.09.2018 Util (9)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Raspuns primit
Am fost la interviu in Septembrie 2018, in Oradea.
Durata interviu: 2 saptamani.
Dificultate interviu: Usor.

Cum a decurs interviul?
In urma aplicatiei mele pe site-ul Celestica am fost contactat telefonic de o doamna recrutor din Irlanda. Interviul in sine a fost destul de sec, doamna respectiva neputand sa-mi dea prea multe detalii despre responsabilitatile practice ale jobului, locatiile supplier-ilor de care as fi fost responsabil, etc. Pe parcursul discutiilor mi-a dat impresia ca i s-a pus in brate un vraf de CV-uri pentru o pozitie despre care nu stia nimic si a fost pusa sa sune candidatii. Din pacate nici CV-urile nu le-a studiat suficient pentru a-si face un plan de discutie, ci a mers pe improvizatie.

Intrebari si teste la interviu
Nu au fost teste, am incercat sa prezint experienta mea profesionala prin prisma cerintelor postului, care erau destul de generale. Raspunsul privind situatia aplicatiei mele l-am primit doar dupa ce i-am scris eu recrutoarei, dar e bine si asa.

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Embedded Software Engineer_Sibiu_R&D_VED
Continental Automotive Group ...
Sibiu
Locuri de munca Federal-Mogul Motorparts Services Accounts Payable Specialist
Federal-Mogul Motorparts ...
Locuri de munca Valeo Lighting Injection Tehnician teste dimensionale 2D - Timis
Valeo Lighting Injection
Locuri de munca NXP Semiconductors Romania Internship for automotive integration
NXP Semiconductors Romania
Locuri de munca Coca-Cola HBC Romania Business Developer KA - Bucuresti
Coca-Cola HBC Romania
Developer
- colegii ok- te ajuta si exista suport personal- locatia e ok ca sunt multe restaurante in ...
Tehnician IT
salariu bun , beneficii bune