CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

BPO & Servicii

• Profil companie inactiv
  • Site: www.cgsinc.com

Acest angajator nu furnizeaza pentru moment continut personalizat pentru profilul sau.

Interviuri companie CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

Negativa 11.43%

Interviu Agent Servicii Clienti

19.04.2014 Util (1)
Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Februarie 2011, in Bucuresti.
Durata interviu: 4 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?
**Primul interviu** - testare de limba straina in scris - test bine facut, fara erori, mediu spre avansat ca si dificultate - interviu eliminatoriu; test de cunostinte tehnice - mediu spre avansat ca si dificultate - dar e un plus, nu este eliminatoriu.
**al doilea interviu:** - interviu cu persoana de la HR, discutie pe baza curriculum-ului atat in romana cat si in engleza.
**al treilea interviu** - interviul telefonic - test de limba straina oral
**al patrulea interviu** - interviu telefonic cu clientul in limba pentru care ai aplicat
Propunerea salariala.

Sfat pentru alti candidati
Da tot ce poti la interviu. Nu conteaza ca esti cel mai bun, daca nu reusesti sa dovedesti asta persoanei din fata ta. E ca si cum te-ai pregati pentru olimpiada iar in ziua de concurs dai a zecea parte din ce poti. Arata-te interesat, pune intrebari, afla tot ce poti despre firma inainte de a merge la interviu.

Locuri de munca DELL International Services SRL Collections Analyst- English/ Italian
DELL International Services ...
Locuri de munca Competence Call Center - CCC TURISM: Agent Call Center ITALIANA - Bucuresti
Competence Call Center - CCC
Locuri de munca TELUS International Europe Agent Servicii Clienti - Craiova (perioada determinata 2 luni)
TELUS International Europe
Craiova
Locuri de munca HP Inc. Business Analyst (CEP/MM) for Norway and Finland (# 3020540)
HP Inc.
Locuri de munca Accenture Romania TSM Support Engineer
Accenture Romania
Order entry
- oameni intelegatori- program flexibil- posibilitatea de a lucra de acasa- salarii bunicele
Agent call center
Colegii sunt de treaba, m-am inteles mereu cu ei. Echipa a fost in regula si Team Support-ul si QC ...
Oportunitatea de a acumula experienta si noi cunostinteMediul prietenos, colegialPachet salarial ...
Order entry
GL Accountant