Cora Romania

Nicio oferta 16.67%
Rata de raspuns
Da
Nu

Interviu Oprator calculator in cadrul departamentului de marketing

02.02.2017 Util (6)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Ianuarie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?
Buna ziua,
As dori sa va povestesc experienta mea in cadrul procesului de selectie din aceasta Companie.
Pe data de 30.01.2017 an fost la un interviu pentru postul de Operator calculator din cadrul departamentului de marketing. Inteviul a decurs foarte bine, Doamna cu care am sustinut interviul a fost foarte amabila, am dat si un test si a ramas ca ma contacteaza prin e-mail sa imi spuna daca am fost acceptata sau nu. Pe data de 02.02.2017 am primit raspuns de la altcineva ca nu am fost acceptata pentru postul de asistent achizitii?????dar eu am fost la interviu pentru alt post. Am trimis email inapoi si am spus ca eu am fost pentru alt post, iar doamna de la care am primit al email-ul mi-a spus ca in cadrul interviului mi s-a spus de ambele posturi????, in nici un caz nu mi s-a spus. Am fost dezamagita pentru ca nici macar scuze nu am primit, de aici rezum faptul ca selectia personalului nu este una tocmai cu responsabilitate facuta. :(

Locuri de munca Austral Trade
Austral Trade
Locuri de munca Austral Trade
Austral Trade
Locuri de munca Kaufland Romania
Kaufland Romania
Specialist Vanzari
O companie stabila, pozitiva.Locatia poate fi un avantaj pentru cei din zona.Atmosfera prietenoasa.
Proiect interesant inovator pentru Romania
Business analyst
Echipa excelenta, multe de invatat
Specialist Vanzari
Financial and Billing ...
Procurement Process ...