Dinamic Business

• dinamicbusiness.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?

Am fost la interviu în Aprilie 2018, în Bucuresti
Durata interviu: 1 zile
Dificultate interviu: Mediu

Cum a decurs interviul?
Nu poate fi numit interviu.M -am prezentat pentru interviu si test. Am fost preluata de o dra care nu s-a recomandata (nici nume, nici functie), care mi-a inmanat testul de contabilitate (despre care ma anuntase la stabilirea interviului).

Întrebări și teste la interviu?
La finalul testului ti se puneau cateva intrebari, de ex daca ai accepta sa faci internship 3 luni neplatit, cu posibilitatea sa devii angajat ulterior, care este salariul minim pe care il accepti si sa motivezi, mentionand ca este posibil sa raspunzi corect la testul de contabilitate, dar nu are nicio valoare daca nu raspunzi la intrebarile ulterioare (exemplele de mai sus). Dupa predarea testului, ma asteptam sa inceapa interviul, insa mi s-a spus ca voi fi contactata dupa corectarea testului.
Testul a fost completat in data de 27.04.2018 si nici pana in prezent (data curenta 10.05.2018) nu au sunat sa ofere un raspuns, cel putin ca ai fost respins pentru ca ai solicitat un salariu minim de 3.000 lei.

Sfat pentru alți candidați
Va recomand sa nu mergeti la asa presupusul interviu. Veti da un test de contabilitate ca si celelalte fete (inaintea si dupa mine au venit si alte dre) si pentru ca nu doriti sa efectuati internship neplatit, nu veti mai fi contactate niciodata.

Locuri de muncă
Sales Consulting