• Site: www.emerson.ro

Interviu Inginer

26.09.2016 Util (0)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Iulie 2016, in Cluj-Napoca.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Usor.

Cum a decurs interviul?
Interviu faza intai: Dezbatere a experientelor profesionale anterioare, intrebari facile cu privire la task-urile pozitiilor precedente, experienta pe domeniile engineering si oil&gas. Scurt interviu in limba engleza. Timp total: 50 minute.

Desi discutia si informatiile oferite au fost suficiente iar recruterul m-a asigurat ca voi primi un raspuns in 2-3 saptamani indiferent de accept sau refuz, nu am primit niciun feedback nici dupa 2 luni. Asta dupa ce am revenit eu cu un mail la o luna distanta (tot fara raspuns). HR-ul trebuie sa inteleaga ca prin asemenea atitudine face un deserviciu imens companiei pe care o reprezinta.

Intrebari si teste la interviu

Sfat pentru alti candidati
Primul interviu este unul abordabil, importante sunt increderea in sine si prezenta de spirit.

Locuri de munca Federal-Mogul Motorparts Services Accounts Payable Specialist with German
Federal-Mogul Motorparts ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Financial Analyst - CVAM TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Federal-Mogul Motorparts Services Credit&Collection Specialist with Spanish (US schedule)
Federal-Mogul Motorparts ...
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Cameron Romania Statutory &Tax Manager
Cameron Romania
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Student Job_Intern ESH_SB_Plant_Quality & ESH
Continental Automotive Group ...
Sibiu
Copywriter
Mult tineret si entuziasm.
Inginer mecanic
Mediu de lucru placut, oportunitati de lucru intr-un mediu multicultural, locatia biroului, salariu ...
Junior Project Manager
Poti invata multe lucruri intr-un timp scurt
City Manager
Oracle Developer