Exe Software

Interviu Technical Support Engineer

02.12.2017 Util (11)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Mai 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 luni.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?
In primul rand nu recomand deoarece nu sunt foarte seriosi in ceea ce priveste punctualitatea. Am participat la un interviu pe postul de support tehnic pe sql si C#. In prima etapa am avut interviu cu HR, toate bune pana aici. M au programat pt testul tehnic care consta intr un test tip problema de sql si cateva grile pe c# si javascript, eu am facut partea de c# si sql spunandu mi ca e suficient sa fac doar partea de sql si ca restul vor doar sa mi stabileasca nivelul, in fine, am trecut si de test si a urmat intalnirea cu managerii, 2 la numar, unde am discutat despre proiectele in desfasurare, salariu si program. Dupa aproape 2h de discutii a ramas ca urmraza sa primesc oferta pe email in maxim 3-4 zile. Marturisesc ca nu am primit nimic in acele 4 zile, am mai asteptat pana la o saptamana si le am dat eu un email sa intrev cum a ramas, am primit raspuns cum ca inca nu au stabilit oferta si revine donsoara de la hr cu mail intr o saptamana maxim, istoria s a repetat timp de o luna si jumatate dupa care am primit email cum ca experienta mea nu este suficienta, DUPA CE MI AU SPUS SA ASTEPT OFERTA. NU RECOMAND! SUNT FOARTE NESERIOSI SI CU PUNCTUALITATEA LA PAMANT.

Intrebari si teste la interviu
Test sql+javascript+c#

Sfat pentru alti candidati
In cazul in care nu primiti "oferta" un maxim o saptamana, hai doua sa va ganditi ca nu veti mai primi nimic.

Interviu Programator web (junior)

10.07.2017 Util (11)
Experienta pozitiva

Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Aprilie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 3 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?

Operator Asamblare
Bonusuri sau prime salariale, loc de munca stabil, posibilitate de a face ore suplimentare
Administrator
Colegi în mare parte ok și dornici sa te ajute
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. ...
Account Manager
Consultant farmaceutic
Mat Planning/Prod Ctrl ...