ENGIE Romania

Interviu Asistent director directia IT

28.03.2018 Util (9)
Experienta neutra

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Februarie 2018, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 zile.
Dificultate interviu: Usor.

Cum a decurs interviul?
Interviul a fost compus din o parte scrisa, examinare a competentelor digitale in suita Microsoft Office si o parte orala de cateva ore, destul de stufoasa si fara un scop precis.

Intrebari si teste la interviu
In partea scrisa s-a pus accentul pe excel, pe partea orala... pe nimiv serios... a fost o discutie despre fostele joburi si mi s-a criticat cv-ul.

Sfat pentru alti candidati
Vor sa vada un cv cat mai scurt ca numar de pagini chiar daca ai lucrat in mai multe locuri, vor sa stie daca poti lucra cu tabele, vlookup, pivoti, pie chart, etc.

Locuri de munca Schneider Electric Romania EcoStruxure Academy/Customer Project Sales & Technical Support Engineer
BUCURESTI, Strainatate
Locuri de munca Schneider Electric Romania Internal Services Sales Representative with French
Schneider Electric Romania
Locuri de munca General Electric Romania Finance Specialist - Statutory at General Electric
General Electric Romania
Locuri de munca Schneider Electric Romania Internal Channel Development Representative with German or English or Spanish&Portuguese or Romanian&Hungarian or Dutch
Schneider Electric Romania
Locuri de munca Schneider Electric Romania Primary Technical Support with Hungarian
BUCURESTI, Job national
- Trainiguri ok, oameni pasionati / profesionisti- Intelegere, flexibilitate
Manager customer care
Inveti multe, echipa super.
QA Tester
Poti sa stai pe youtube, facebook fara nici o problema, nu ti se reproseaza mai nimic, dar stagnezi ...
QA Tester
Casier si lucrator ...