ENGIE Romania

Interviu Asistent director directia IT

28.03.2018 Util (10)
Experienta neutra

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Februarie 2018, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 zile.
Dificultate interviu: Usor.

Cum a decurs interviul?
Interviul a fost compus din o parte scrisa, examinare a competentelor digitale in suita Microsoft Office si o parte orala de cateva ore, destul de stufoasa si fara un scop precis.

Intrebari si teste la interviu
In partea scrisa s-a pus accentul pe excel, pe partea orala... pe nimiv serios... a fost o discutie despre fostele joburi si mi s-a criticat cv-ul.

Sfat pentru alti candidati
Vor sa vada un cv cat mai scurt ca numar de pagini chiar daca ai lucrat in mai multe locuri, vor sa stie daca poti lucra cu tabele, vlookup, pivoti, pie chart, etc.

Locuri de munca Schneider Electric Romania Customer Support Representative with German
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Schneider Electric Romania Commercial Customer Support with German
Schneider Electric Romania
Locuri de munca Schneider Electric Romania Customer Support Representative with French
Schneider Electric Romania
Locuri de munca Schneider Electric Romania Junior Engineer Building Operation and Power
Schneider Electric Romania
Locuri de munca Schneider Electric Romania Technical Support Engineer with Hungarian
BUCURESTI, Job national
Market researcher
Managemente bune strcuturat, posibilitate de avansare
Te poti dezvolta profesional si personal. Salariul la timp, tichete cadou de sarbatori.
Echipa foarte buna.
Office manager