Interviu Helpdesk Technician

15.05.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Aprilie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 15 zile.

Cum a decurs interviu?
Am fost sunat de o domisoara care mi-a prezentat firma, am vb ceva in engleza, nu avea habar despre ce implica jobul, toate bune si frumoase apoi la o saptamana vine si interviul cu managerii, da 2, unde mi-au prezentat compania cu confetti, foarte pompos apoi vin si cateva intrebari despre mine foarte vag nu intelegi ce vor de la tine sincer. La final am dat un test la care au asistat de la 1m distanta unde au vorbit intre ei (foarte neprofesional). Si cam atat... dupa nenumarete interventii pe mail am primit un raspuns dupa 3 saptamani ''nu te-au ales colegii'' //// timp in care am fost rugat sa nu mai aplic la alta companie.. foarte urat

Intrebari si teste la interviu
Retea/ IP / Cisco/ usor

Sfat pentru alti candidati
Nu va pierdeti timpul ca tot prietenii lor se angajeaza acolo.

Interviu Analist financiar

21.02.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Ianuarie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 14 zile.

Interviu Graphic designer

25.04.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Ianuarie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 30 zile.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Cum a decurs interviu?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta la interviu
Experienta pozitiva

Am accepta oferta

Interviu Junior programmer

07.01.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Aprilie 2015, in Bucuresti.
Durata interviu: 3 saptamani.