Experienta negativa

Am accepta oferta

Interviu Supervisor

03.04.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Martie 2017, in Bistrita.
Durata interviu: 3 saptamani.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviu?
Nu recomand aceasta firma.
Am peste 15 ani de experienta in vanzari la firme internationale si nationale, pe diferite functii incepand de la Agent vanzari si ajungand la Director zonal.
Mi-am depus CV la firma Intersnaks pentru postul de Supervisor. Am fost chemat la interviu unde am avut surpriza sa fiu informat ca postul sa schimbat in Market Developer. Primul interviu a fost cu Cristi ASM pe Cluj. Am fost chemat la al doilea interviu care spuneau ca este ultimul si este cu Directorul national. Aici mi sa spus ca de fapt postul este de Agent vanzari si daca il accept.Am acceptat postul de Agent vanzari unde spuneau ca salarul ajunge pana la 4000 lei si aproximativ jumatate este pe cartea de munca. M-au trimis sa imi fac vizitele medicale pe cheltuiala lor si m-au intrebat daca sunt dispus sa merg cateva zile la Cluj. Am acceptat totul cum au vrut ei. Dupa lungi interviuri in care te verifica pe toate partile si se asigura ca nu mai ai alte variante de joburi am avut surpriza sa fiu pus pe asteptare. Timp de 2 saptamani nu am primit nici un raspuns la telefon sau mesaje.Am sunat la Bucuresti si la insistenta mea am aflat ca nu fac angajari.
Am ajuns la concluzia ca este multa minciuna in aceasta firma si ca se cheltuie banii aiurea cu interviurile.
Nu recomand nimanui aceasta firma si nu credeti ce vi se spune.

Sfat pentru alti candidati
Nu recomand aceasta firma.