IRES (Institutul Roman pentru Evaluare si Strategie)

Alte Servicii

• Profil companie inactiv
  • www.ires.com.ro

Interviuri companie IRES (Institutul Roman pentru Evaluare si Strategie)

interviuri

Interviu Operator interviuri telefonice

15.11.2017 Util (0)
Experienta pozitiva

Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Iunie 2017, in Cluj-Napoca.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?
Am fost intampinata de o doamna foarte draguta care mi-a prezentat job-ul, mi-a ascultat cerintele, iar ulterior am mers pentru a-mi arata call-centerul, birourile si sa-mi arate si explice programul in care o sa lucram si exact ce presupune aceasta munca

Intrebari si teste la interviu
La interviu s-a discutat despre companie si despre mine. Am primit intrebari legate de ceea ce stiu despre institut, de unde am auzit de institut, intrebari legate de situatia scolara, de deciziile pe care le-am luat si despre viitorul meu: cum mi-l imaginez, unde ma vad peste cativa ani.

Sfat pentru alti candidati
Sa fie increzatori, sa nu fie emotionati in ceea ce priveste interviul sau prima zi de munca, sa fie deschisi sa invete, zambitori si dornici de munca.

Interviu Operator call center

28.10.2017 Util (7)
Experienta pozitiva

Am refuzat oferta
Am fost la interviu in Octombrie 2017, in Cluj-Napoca.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Locuri de munca Adecco Romania Operator Introducere date
Adecco Romania
Locuri de munca Lugera - The People Republic Telesales Agent
Lugera - The People Republic
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Manager operatiuni financiare - Iasi
Veo Worldwide Services (VEO ...
Iasi
Locuri de munca DK Global Recruitment Bucharest calling Finnish Speakers! Great Open Roles in Customer Service! E
Locuri de munca RIAN&Partners LOGISTICIAN METODE FLUX
RIAN&Partners
Oarja
Salar bunO multime Beneficii (medicale , sportive, etc.)Home officeProfesionalism si seriozitate ...
Tehnician
Experienta pe care am avut-o in Hilti este una minunata, sunt corecti, in ceea ce priveste ...
Accountant
Manageri echilibrati si competenti.Nivel de stres destul de scazutEchilibru munca viata personala
Software Tester
Specialist resurse umane