Lugera - The People Republic

• Tel: 021.318.7120
    Fax: 021.318.7128
    E-Mail: lugera@lugera.ro
    Site: www.lugera.ro

Acest angajator nu furnizeaza pentru moment continut personalizat pentru profilul sau.

Interviuri companie Lugera - The People Republic

Interviu Customer support

14.03.2017 Util (3)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Ianuarie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?
Am primit un email de la o persoana, in care bineinteles ca scria ca este ok sa o contactez pe email in caz de ceva etc.; nemaiputand ajunge, i-am trimis un email in acest sens, cu rugamintea de a reprograma...nu a avut bunul-simt de a raspunde la email sau de a suna nici macar dupa ce a trecut ora interviului, nici macar dupa ce a trecut ziua interviului etc.. Nu m-as fi asteptat niciodata la un astfel de comportament neprofesional din partea cuiva care lucreaza la Lugera.

Locuri de munca Brainspotting SRL Mid .Net Developer*
Brainspotting SRL
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca HR 4 ALL SRL SOFER DISTRIBUTIE PRODUSE ALIMENTARE CAT. C
HR 4 ALL SRL
Locuri de munca DK Global Recruitment Experienced Accountant? Fluent German or Dutch speaker? Apply now for General Ledger roles   E
Locuri de munca GAS Administrative Service SRL Sourcer / Researcher (16:00 - 01:00)
GAS Administrative Service SRL
Locuri de munca DK Global Recruitment Hiring now German or French speakers for- Contract Operations Specialist   E
Order entry
- oameni intelegatori- program flexibil- posibilitatea de a lucra de acasa- salarii bunicele
Agent call center
Colegii sunt de treaba, m-am inteles mereu cu ei. Echipa a fost in regula si Team Support-ul si QC ...
Oportunitatea de a acumula experienta si noi cunostinteMediul prietenos, colegialPachet salarial ...
Order entry
GL Accountant