Medicover SRL

Neutra 0%
Negativa 100%

Interviu Receptioner

11.05.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Februarie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Cum a decurs interviu?
Dupa ce am asteptat 30 minute sa apara domnisoara cu care trebuia sustinut interviul, am constatat ca nici nu stia cum ma numesc. M-a intrebat daca sunt dna x.... I-am spus ca nu, i-am spus numele meu. Pe urma am constatat ca nici macar cv-ul nu il avea si a sustinut ca nu il gaseste. A notat pe o foaie A 4 un "rezumat" al discutiei avute (cu siguranta acea foaie a ajuns la cosul de gunoi).
Mi s-a spus ca urmeaza sa primesc raspuns indiferent de natura acestuia. Bineinteles ca nu l-am primit si am solicitat feedback iar raspunsul oferit a fost celebrul mail de refuz.
I-am trimis cateva recomandari pentru viitoare interviuri... cam cum ar trebui sa decurga un interviu in mod normal si sa ofere si un raspuns candidatilor.

Intrebari si teste la interviu
Nu s-a sustinut nici un test.

Sfat pentru alti candidati
Interviu sustinut cu "Recruiter" total neprofesional. Nu recomand.
Oricum, puteti sa nu tineti cont de sfatul meu, fiecare este liber de a lua propria decizie.

Interviu Software Engineer

13.02.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Octombrie 2016, in Bucuresti.
Dificultate interviu: Mediu.

Interviu QA Engineer

28.09.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Mai 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Cum a decurs interviu?

Locuri de munca Universum Events Logistic Specialist - IMWorld, Techweek & Imobiliarium
Universum Events
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Assystem Romania Electronics Engineer
Assystem Romania
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment German speaking jobs in Bucharest ! Account Payable role   RS
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Sales Consulting ACCOUNTS RECEIVABLE WITH GERMAN, Location: Cluj-Napoca
SalesConsulting
Cluj Napoca
Last update: 28.07.2017
Locuri de munca Coca Cola HBC Romania - Hellenic Area Coffee Sales Representative HoReCa - Zona Est
Coca-Cola HBC Romania
Support Technician
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Accounts Payable
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...