Network One Distribution

Interviu Junior Credit Controller

10.01.2018 Util (12)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Decembrie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 3 zile.
Dificultate interviu: Usor.

Cum a decurs interviul?
Am ajuns la ei dupa mai multe discutii si mail-uri deoarece lucram cand m-au contactat prima oara. In saptamana urmatoare i-am contactat in vederea stabilirii unui interviu, daca mai este valabil si am stabilit o data si ora.
Interviul a avut loc cu fata de la hr dar si cu doamna care se ocupa de departamentul financiar, la un moment dat incepusera sa povesteasca intre ele x situatii si sa se amuze de x persoana care daduse ok la o comanda cu valoare foarte mare si timp de 2 saptamanii banii nu ajunsesera in banca.

Intrebari si teste la interviu
Experienta, fostul loc de munca, responsabilitati.

Sfat pentru alti candidati
Lipsa de respect fata de candidat.
A fost un moment in care doamna din departamentul financiar a spus ca este foarte usor, peste 100 de mail-ul la care trebuie sa dai ok, doar atat faci...dupa care se contrazice si spune ca este greu si trebuie sa fi atent, ai o foarte mare raspundere. :/
Desii s-au uitat pe cv-ul meu mai multe persoane, si au hotarat sa ma cheme la interviu, la sfarsitul interviului imi spun ca "experienta mea" nu are legatura cu acea functie, iar la plecare nici nu am apucat sa ma ridic de pe scaun si sa ma imbrac ca mi-au si deschis usa ca sa ies din sala.

Sales Assistant
Mediu de lucru placut - colegi si superiori cu care te poti intelegeProgram flexibil - daca esti ...
Asistent vanzari
Aspectele pozitive se restrang in colectivul deschis si un target avantajos
Salariu bun, orar flexibil
Agent Servicii Clienti