Procter & Gamble

Interviu Invoicing Specialist

14.03.2017 Util (5)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Ianuarie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?
Interviu 1: la firma de recrutare Connections Consult, o frumusete si cam atat imi spune mie, persoana de 30 de ani cu experienta in banci si multinationale, ca daca iau testul urmeaza un interviu chiar la P&G! (daca stie cineva sa aiba acolo la P&G vreun mar cu mere de aur sa scrie pe net va rog, sa stiu si eu, altfel nu inteleg ce era atat de special acolo CHIAR la P&G)

Test: excel, de acasa

Interviu 2: la P&G, cu o persoana care a aparut dupa o jumatate de ora sau ceva de genul asta, insotita de o alta participanta (din partea companiei) la interviu; doua nesimtite rautacioase a caror preocupare era sa jigneasca faptul ca ma pregatisem cu descrierea scrisa a jobului, unde ele trecusera o multime de activitati despre care in cadrul interviului mi-au spus ca nu vor avea loc (basically din 1,5 pagini de descriere au ajuns la concluzia ca tot ceea ce trebuie sa fac este sa deblochez niste facturi). Daca as putea le-as reclama la HR, dar mi-e ca HR-ul era aceea al carei nume nu l-am retinut, nu a avut bunul-simt sa anunte ca se va adauga la interviu. Dar cu nimicuri de genul "ne-ati gasit usor" (in ziua de azi cand toata lumea are aplicatii de navigare) sunt atenti sa te sufoce.

Locuri de munca Sloop Van Sales
Plexus Services RO
Oradea
Locuri de munca Danone PDPA Finance Trainee
Danone PDPA
Locuri de munca Hella Romania Practica de vara Hella Summer Practice - Corporate Center
Hella Romania
Echipa tanara si dinamicaAtmosfera placutaMultinationalPosibilitati de avansarePosibilitati de ...
Economist contabil
Presiune medieRespectarea drepturi salariati