Servier Pharma

Interviu Reprezentant medical

15.11.2017 Util (11)
Experienta neutra

Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Mai 2014, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 luni.
Dificultate interviu: Dificil.

Cum a decurs interviul?
Au fost 5 interviuri. Intervirile au loc la sediul central din Bucuresti si difera de la unul la altul, fiecare interviu fiind sustinut cu cate 1 persoana diferita, in functie de nivelul ierarhic

Intrebari si teste la interviu
1 interviu este cu HR-ul cu intrebari standard despre viata personala, profesionala si o discutie libera in lb engleza
Restul interviurilor sunt cu managerii si field force managerii si de asemenea si cu superiorii, sunt discutii despre tehnicile de vanzari, un roll play spontan de vanzari cu fiecare persoana in parte
La final se cer 5 recomandari de la superiorii de la joburile anterioare si de asemenea si de la clienti. Daca acestia nu raspund la telefon, poti fi respins, chiar daca ai trecut de cele 5 interviuri

Sfat pentru alti candidati
Exista companii farmaceutice care ofera salarii mult mai mari decat Servier Pharma si in care nivelul de stres nu este atat de mare.

Locuri de munca Regina Maria Policlinica Regina Maria isi mareste echipa de Receptionisti in Brasov
Regina Maria
Brasov
Locuri de munca Regina Maria Echipa de Receptionisti REGINA MARIA se mareste!
Regina Maria
BUCURESTI, Targu Mures
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Reporting Analyst
BUCURESTI, Strainatate
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Inventory Analyst
BUCURESTI, Strainatate
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL HR Administration Specialist with Dutch
se ofera training ok
Senior Process Associate AR
Oportunitati noi de dezvoltare, cunostinte acumulate
Linux Administrator
Condiții de lucru bine, mediu de lucru plăcut și relaxant.
Technical Writer
Tehnician IT