Wipro Technologies

Negativa 7.14%

Interviu Analist servicii clienti

13.12.2017 Util (0)

Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Noiembrie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 4 zile.

Cum a decurs interviul?
Am fost super multumita de interviu deoarece persoana de la recrutare cu care am vorbit mi-a explicat foarte multe despre companie, lucruri pe care chiar nu le stiam inainte si pentru prima oara nu m-am mai simtit interogata la interviu, ci mai degraba purtand o discutie normala. In timpul discutiei noastre ne-am dat seama ca postul initial pentru care am aplicat nu mi se potrivea, era destul de similar cu job-ul actual si mi-a prezentat alte 3 roluri disponibile. M-a redirectionat imediat acelui job si in 4 zile am si primit oferta financiara. Nota 10 pentru modul in care se lucreaza!

Intrebari si teste la interviu
Inainte sa vin la interviu am dat un test online si prin telefon pentru ca aplicasem pe un rol cu limbi straine, am luat testele si a2a zi m-au sunat pentru interviu. La interviu, discutia a fost foarte informativa intrucat am primit informatii atat despre companie cat si despre rol direct de la managerul care coordona activitatea, iar intrebarile erau mai mult decat normale: ce anume m-a determinat sa aleg acel rol, cum mi-ar placea sa se desfasoare activitatea in aceasta noua echipa, ce parere am despre anumite aspecte ale job-ului etc.
Un lucru important am apreciat - faptul ca mi s-a dat ocazia sa pun si eu intrebari si nu au existat clisee de genul "unde te vezi peste 5 ani".

Sfat pentru alti candidati
Da, ii sfatuiesc sa se comporte si ei la fel de uman ca si persoana din fata lor - fara minciuni, emotii si discutii inutile. Concentrativa pe schimbul de informatii si pe cunoasterea reciproca, pentru ca din cate am inteles exista un singur interviu si este important sa profitati de momentul respectiv.

Interviu IT Help Desk Support Specialist

13.12.2017 Util (0)

Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Noiembrie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.

Cum a decurs interviul?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta la interviu

Interviu AP/AR Specialist

07.12.2017 Util (4)

Am refuzat oferta
Am fost la interviu in Decembrie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Dificil.

Interviu Senior Software Developer

27.11.2017 Util (3)

Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Octombrie 2017, in Timisoara.
Durata interviu: 2 zile.

Interviu SAP Consultant

11.11.2017 Util (6)

Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Noiembrie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 5 zile.

Locuri de munca Concentrix French Customer Support (Automotive) - Night Shift
Concentrix
Locuri de munca Conectys Serv Telecom Specialist Asistenta Tehnica in limbile Engleza si Germana/ Franceza/ Spaniola
Conectys Serv Telecom
Sibiu
Locuri de munca CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe Inside Sales Representative with Dutch
CGS - Computer Generated ...
Locuri de munca Genpact Romania Accounts Payable with Hungarian
Locuri de munca Valoris Center Operator Sondaje de Opinie - Part time / Full time
Valoris Center
Customer Support Specialist
Colegi-Prieteni. Program fix. Beneficii. Salarii la timp. Stabilitate.
Manager proiect
Este un bun loc de munca pentru inceput, studenti si tineriMedia de varsta este destul de mica, si ...
Logistician gestiune flux
Se poate invata, orice, dar inveti.Loc de munca stabilSindicat sub "bocancul ...
Ofiter bancar
Relationship manager