Wizrom Software

13.01.2019 Util (9)
Experienta neutra

Nicio oferta primita
Raspuns primit
Am fost la interviu in Noiembrie 2018, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?
Interviul a constat intr-o discutie la sediu, sediu foarte frumos, modern, dar cam fara apropiere de cantine, magazine, etc. Discutia a fost programata la ora 9 si pana la 9:40 am asteptat singura intr-o sala, am completat cateva fise de acord procesare date personale.

Intrebari si teste la interviu
Ulterior la interviu au fost prezente 2 persoane - hr manager + dezvoltare. Pentru pozitia de consultant nu a existat un test tehnic - am discutat destul de mult si de liber, pe intrebari clasice, pe ceea ce fac ei ca soft si cum fiecare persoana porneste de a invata un modul pana la a le stapani pe fiecare in parte,
Exista si parte de calatorii la client.

In urma discutiei am primit raspuns, insa din cauza unei reorganizari interne au sistat procesul de recrutare pentru pozitia de ERP Consultant.

Sfat pentru alti candidati
Nu aveti asteptati salariale mari, incercati sa evitati partea cu "asteptarile salariale".

Interviu Programator

02.01.2017 Util (17)
Experienta pozitiva

Am acceptat oferta
Am fost la interviu in Iulie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviul?

ALTEN Romania
Industrial Software (Indsoft)
ALTEN Romania
Inginer Software
Salarii competitive, usor peste medie.
Tester manual
- Ok ca prim job, pentru oameni fara experienta- Oamenii (testerii) te ajuta sa inveti daca e ...
- companie mare cu ditamai sediul in Pipera- munca lejera (pe OM)- nu te streseaza nimeni, iti poti ...
Concurs
Tester manual