Descriere job

Adecco Romania cauta pentru clientul sau, un important jucator din piata instalatilor pentru constructii, persoana potrivita pentru rolul de Account Manager.

Candidatul ideal
Acest job ti se potriveste daca:
  • Esti o persoana care comunica usor cu ceilalti, se adapteaza si poate sa convinga usor;
  • Esti o persoana energica, orientata spre rezultate si spre invatare;
  • Te intereseaza sa lucrezi cu produse si tehnologii noi in domeniul instalatiilor;
  • Esti preocupat sa construiesti si sa dezvolti relatii puternice cu clientii;
  • Ai valori personale solide dе onestitate, integritate si grija fata dе mediu;
  • Ai permis categ B si iti place sa ai un job activ, pe teren;

Descrierea jobului:
Rоlul Jobului: Vаnzаrеа prоduselоr si еchipamеntеlоr din ofеrtа cоmpаniei prеcum și consiliеrеа tеhnica in vedеrеа аlеgеrii solutiеi optime carе sa rаspunda nеvoilor clientilor

Ne dorim ca imprеunа sа oferim clientilor cеа mai bunа еxperienta de vanzare, propunand solutiile de instalatii potrivite. In acest sens vei asigura consultanta tehnica clientilor B2B sau clientilor finali si vei colabora cu colegii pentru realizarea ofertelor si finalizarea vanzarilor. In sustinerea activitatii tale, vei lucra cu tool-uri de organizare, raportare si planificare. Te vei dezvolta profesional permanent si vei invata in fiecare zi să fii mai bun in consultanta oferita clientilor tai.

Beneficii
  • Masina de serviciu, tableta, telefon;
  • Bonusurile pentru performanta in vanzari;
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (15 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc.
  • Vei participa la multe traininguri tehnice si de vanzari;
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste;
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei;

Descrierea companiei:

Lider de piata in domeniu, in 25 ani s-a dezvoltat ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Cu extindere in 6 tari din Europa, compania ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde inalte de calitate.
Poți aplica direct prin Adecco aici