DESCRIERE JOB

RESPONSABILITATI:

- gestionarea bazei de date cuprinzand oferta de inchiriere/ vanzare;

- prospectarea pietei imobiliare pentru indentificarea cererilor pe piata;

- prospectarea pietei imobiliare pentru cunoasterea si actualizarea in permanenta a preturilor;

- elaborarea si prezentarea ofertelor de vanzare;

- analiza si organizarea cererilor;

- administrarea portofoliului de clienti;

BENEFICII:

- conditii de lucru la standarde occidentale;

- echipa tanara de lucru;

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu si a avansarii in cadrul firmei;

- pachet salarial motivant;

Descrierea companiei

Cu o traditie de peste 25 ani pe piata investitiilor imobiliare, Grupul Romconsulting este unul din cei mai importanti lideri de piata in topul companiilor de profil

Requirements

- experienta minima 2 ani in domeniul imobiliar si vanzari;

- excelente abilitati de comunicare,negociere si relationare;

- disponibilitate munca de teren ( Bucuresti );

- limba Engleza- nivel conversational;

- cunostinte operare PC: MS Office