DESCRIERE JOB

Adecco recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie in domeniul produselor cosmetice si de
ingrijire, Beauty Advisors in Timisoara.

Esti candidata ideala pentru noi daca:
- cochetezi cu ideea unei cariere in vanzari si ai vrea sa incepi intr- o companie foarte cunoscuta;
- esti pasionat (a) de felul in care arati si esti mereu in cautarea  look-ului perfect;
- noile tendinte in make-up sunt o atractie careia nu ii poti rezista;
- ti-ar placea sa stai la o cafea cu make-up artistii oficiali ai celor mai cunoscute vedete pop din

Romania in timpul sesiunilor de pregatire;
- imbinand utilul cu placutul, vei deveni fericita posesoare a unor tehnici de vanzare care te vor ajuta

in parcursul tau profesional dar si in viata de zi cu zi;
- iti plac provocarile si crezi ca atingerea unor targete de vanzare e doar o modalitate de a-ti demonstra

cat de talentata esti.

Descrierea jobului
Rolul tau
- Esti consultantul de make-up al doamnelor si domnisoarelor cu care vei relationa in locatia ta, le vei

face cele mai inspirate recomandari pentru look-ul perfect promovand produsele cosmetice pentru un
brand de cosmetice faimos la nivel global;
- Te vei asigura ca clientele tale vor reveni la tine cu drag pentru sfaturi noi;
- Iti vei pune la incercare creativitatea si rigurozitatea astfel incat stand-ul tau de cosmetice sa arate cat

mai atractiv;
- Vei comunica in permanenta cu superiorul direct pentru sfaturi si sugestii;
- Vei intocmi rapoarte lunare in care iti vei evalua cu rigurozitate munca prestata si vei trage concluzii

despre activitatea ta.

Beneficii:

- castiguri salariale atractive (salariu fix + bonusuri);
- abonament medical la cel mai cunoscut furnizor de servicii medicale din Romania;
- telefon cu servicii de internet/ telefonie;
- training-uri de make up cu specialisti oficiali;
- training-uri de vanzari;
- premii lunare (vouchere la branduri cunoscute, bijuterii/haine customizate, cultura/ muzica, etc );
- premii valorizante (cursuri de limba straina, actorie, dans, driving, make-up);

Te asteptam in echipa noastra!

Poti aplica direct prin Adecco aici