Descriere job

Responsabilitati:

- Supravegheaza un numar alocat de parteneri si asigura respectarea tuturor procedurilor si cerintelor;
- Stabileste target-ul si se asigura de indeplinirea lui;
- Asigura nivelul de satisfactie al clientilor;
- Cauta parteneri noi si dezvolta un portofoliu de companii membre potentiale pentru cresterea si imbunatatirea retelei de parteneri;
- Asigura cea mai inalta calitate a nivelului serviciilor;
- Mentinerea contactului cu partenerii in mod regulat;
- Asigura legatura intre echipele centrale ale depozitului si partenerii;
- Contribuie la o baza de date a potentialilor clienti;
- Interfata intre dezvoltarea retelei si alte departamente;
- Asigura indeplinirea obiectivelor departamentului/echipei;
- Se asigura ca noii parteneri sunt instruiti corect din punct de vedere operational si IT;
- Contact zilnic cu autoritatile;
- Sprijina partenerii acolo unde este necesar.

Cerinte:

- Experienta pe un rol similar si in coordonare de echipe;
- Limba engleza la nivel mediu-conversational;
- Spirit antreprenorial, atitudine business/etica, orientare catre client;
- Carnet de conducere cat. B.

* Doar candidatii eligibili vor fi contactati. Va multumim pentru interesul dumneavoastra!