DESCRIERE JOB

De peste 20 de ani firma Dennver Comimpex ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre echipa noastra specializata. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri. Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!

Postul este pentru locatia noastra din cartierul Manastur, pe strada Campului 84-86. Programul de lucru este in doua schimburi: 8:00-16:00/12:00-20:00, cu 2 sambete lucrate pe saptamana.

Cerinte
- Spirit de echipa si orientare catre client;
- Constituie avantaj: Experienta in comercializarea de vopsele lavabile, lacuri, accesorii pentru vopsit etc.
- Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate,dorinta de dezvoltare in cariera;

Responsabilitati
- asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor;
- informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate;
- aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazine;
- depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;

Oferta :

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.