DESCRIERE JOB

In ce consta rolul de Consultant Recrutare

Daca esti interesat de acest job trebuie sa stii ca ai oportunitatea sa lucrezi pentru un brand care influenteaza saptamanal viata a peste 20.000 de romani. Timpul ti-l vei petrece vorbind si interactionand cu candidatii si colegii din proiectele de recrutare ale Adecco Timisoara.

Ce calitati trebuie sa ai

Daca:

- Esti increzator si ai abilitati excelente de comunicare
- Esti orientat catre oameni si vrei sa ii ajuti in gasirea unui loc de munca stabil si sigur
- Ai experienta de lucru cu oamenii sau in domeniul HR
- Ai finalizat studiile universitare sau esti in an terminal
- Ai permis de conducere categoria B

Atunci inseamna ca te potrivesti pentru pozitia de Consultant Recrutare

Ce responsabilitati vei avea

Pe parcursul activitatii tale va trebui sa:

- Cresti numarul de candidati si aplicanti pentru joburile deschise
- Stabilesti si sa dezvolti relatii cu posibili angajati
- Prezinti beneficiile si responsabilitatile joburilor deschise
- Utilizezi sistemele si aplicatiile companiei
- Realizezi follow-up si consultanta candidatilor

Ce iti oferim

Daca vei deveni colegul/colega noastra vei avea parte de:

- Un salariu de baza motivant si un sistem de bonusare foarte atragator
- Sesiuni de training la inceputul jobului si pe parcursul sau
- Un autoturism pentru flexibilitate de timp si libertate de miscare
- O platforma de crestere profesionala intr-o companie multinationala
- Acces intr-o retea de resurse si know-how global
- Oportunitatea de a-ti exersa limba engleza alaturi de vorbitori nativi
- O abordare flexibila a programului de lucru, activitati sportive si de voluntariat care nu te vor lasa sa te plictisesti

Poti aplica direct prin Adecco aici