DESCRIERE JOB

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, unul dintre cei mai mari jucatori din domeniul energiei la nivel mondial, consultant relatii clienti.
Locatie: Sibiu.

Candidatul ideal

- Cunostinte de limba germana la nivel avansat, scris si vorbit;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Fire comunicativa, orientata spre client;
- Persoana organizata cu o atitudine pozitiva;
- Cunostinte operare PC si MS Office.

Responsabilitati

- Preluarea apelurilor si protocolarea acestora in baza de date a firmei;
- Informarea clientilor in raport cu activitatea companiei;
- Colaborarea in bune conditii cu echipa si celalalte departamente;
- Comunicarea scrisa dupa un model structurat;
- Intelegerea si redactarea de texte;
- Medierea cazurilor spre multumirea clientului.

Beneficii

- Oportunitati de dezvoltare in cadrul unui proiect start-up;
- Program flexibil;
- Pachet salarial atractiv;
- Sporuri, bonusuri si alte beneficii, in functie de realizarile lunare.

Poti aplica direct prin Adecco aici