Descriere job

Candidatul ideal

Criterii obligatorii pentru candidat:
Va rugam nu aplicati decat daca lucrati in domeniul Educatiei.
Cunoaste limba engleza la nivel avansat.
Va rugam sa aveti disponibil cv-ul in limba engleza.
A lucrat sau lucreaza intr-o institutie de invatamant/centru de training privat sau de stat.
A participat (sau supervizat) la alcatuirea unui manual de curs/carte, ideal cursuri online.
Are cunostinte legate de metodele de invatare/predare.
Disponibil/a 24/7 prin telefon, email, WhatsApp pentru urgențe.

Descrierea jobului

Job de entry-level subordonat Leraning Content Manager-ului.
Are in subordine Content Creators cum ar fi actorii de voice-over.
Prima luna - training intensiv pentru intelegerea modelului Telecom Academy.
Stabileste impreuna cu Content Creators standarde si termeni de livrare ale diverselor module/lectii parte a cursului nou creat.
Supervizarea echipelor de creare conținut.
Coordonarea echipelor de traducere a materialului de curs.

Oferim:
Mediu profesional al unui centru de training cu 14 ani experienta.
Lucru cu cea mai moderna si scalabila platforma LMS - Open EDX.