Descriere job

Corporate Business Developer

Cautam un nou coleg in echipa comerciala a Autonom, în divizia de leasing operational auto.

Candidatul ideal

  • Persoana dinamica, cu spirit antreprenorial, motivata de principii si valori si cu dorinta de a se dezvolta continuu.
  • Simt al umorului, orientare catre clienti, o gandire pozitiva si entuziasm.
  • Comunicarea, organizarea, initiativa si implicarea sunt apreciate in echipa noastra.
  • Orientat spre rezultate, cu abilități excelente de rezolvare a problemelor.
  • Este necesara experienta de minimum 3 ani in vanzari complexe catre companii
  • Engleza la nivel avansat.
  • Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Face parte din echipa comerciala Autonom
  • Identifica, evalueaza si genereaza clienti noi pentru serviciile de leasing operational  Autonom
  • Adapteaza strategia de vanzari in functie de potentialul fiecarui client
  • Promoveaza si creste vizibilitatea serviciilor de leasing operational  Autonom catre potentialii clienti strategici
    Mentine si dezvolta parteneneriatele cu clientii existenti.

Oferim un pachet salarial complex, format din:

  • Venit fix, bonuri de masa incluse;
  • Un procent semnificativ din profitul anual al departamentului;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Suport pentru pensia privata;
  • Focus si resurse pentru dezvoltarea personala;
  • Masina de serviciu, laptop etc.

Despre Autonom

Autonom este singura companie românească care a primit titlul de Best Employer timp de 4 ani consecutiv.
În 2018 ne-am alăturat comunității celor 123 de organizații recunoscute de WorldBlu la nivel mondial, care promovează principiile democratice și încurajează libertatea la locul de muncă.
Avem cea mai extinsă rețea de mobilitate din România, cu o flotă de peste 9000 de autoturisme noi și 44 de agenții în 33 de orașe.
Misiunea noastră este de a oferi servicii ireproșabile la prețuri oneste.
Mai multe detalii găsiți pe www.autonom.ro și leasingoperational.com.