DESCRIERE JOB

Descriere job

Candidatul ideal Experienta necesara intr-un post de functionar aprovizionare, administrare, intendenta sau responsabil stocuri si comenzi marfa, etc; Experienta in identificarea si solutionarea incidentelor tehnice; Experienta in achizitii; Competente: operare PC(pachetul office); Abilitati: buna capacitate relationala si analitica, spirit organizatoric, responsabilitati de organizare si planificare, rezistenta la stres, orientare catre client, atentie la detalii. Descrierea jobului Participa la proiectul de deschidere de agentii noi Tezaur ; Monitorizeaza si asigura buna functionare a agentiilor Tezaur din punct de vedere al dotarilor tehnico-administrative; Asigura relatiile cu diversi furnizori (utilitati, consumabile etc); Mentine relatia cu asociatiile de proprietari/locatari ; Colaboreaza cu reprezentantii firmelor responsabile pentru diverse lucrari/amenajari/reparatii din punct de vedere al organizarii si decontarii lucrarilor; Aprovizioneaza agentiile cu diverse consumabile; Raporteaza periodic catre Sef Serviciu Administrativ; Elaboreaza periodic analize privind rezultatele activitatii ; Propune masuri de crestere a eficientei activitatii si profitabilitatii companiei, de reducere a costurilor, de micsorare a riscurilor.

Cerinte job

Trimiterea CV-ului reprezinta acordul dvs. cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal in scopul implicarii in procesul de recrutare si angajare. In cazul in care nu sunteti selectat, CV-ul dvs. va ramane in baza noastra de date pentru a va putea contacta in eventualitatea unei alte oportunitati de colaborare. In cazul in care nu sunteti de acord, va informam ca potrivit prevederilor Regulamentului (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016, privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date si de abrogare a Directivei 95/46/CE (Regulamentul general privind protectia datelor), beneficiati de dreptul de acces, dreptul de rectificare, dreptul la stergere (“dreptul de a fi uitat”), dreptul la restric╚Ťionarea prelucr─ârii datelor dvs. personale, dreptul la portabilitatea datelor, dreptul de interventie si dreptul de opozitie. Pentru exercitarea acestor drepturi, precum si pentru orice alte solicitari referitoare prelucrarea datelor dvs. personale, va puteti adresa cu o cerere scrisa, datata si semnata, trimisa prin posta la adresa: Bucuresti, Str. Ghetarilor nr. 15, sector 1, sau la adresa de email: dpo@tezaur.org. Daca ulterior colectarii, datele dumneavoastra personale se vor modifica (ex: nr telefon, adresa de e-mail, domiciliul, etc), va rugam sa ne informati cat mai curand posibil.