Descriere job

Alătură-te echipei Stingprot!
Specificul activității noastre este în domeniul instalațiilor de Apărare și Stingere a Incendiilor. Ai șansa de a lucra alături de un colectiv sociabil și plin de energie care prin  pasiunea și profesionalismul lor aduc o contribuție semnificativă la succesul nostru. Promovăm corectitudinea și munca în echipă, venim în sprijinul angajaților recompensând seriozitatea și dedicația.

Sarcinile tale

• Montarea, punerea în funcțiune, mentenanța și remedierea tuturor tipurilor de instalații și sisteme de limitare și stingere a incendiilor;
  • Montarea și mentenanța sistemelor de stingere a incendiilor specifice construcțiilor (sprinklere, hidranti, coloane uscate);
  • Construirea, repararea și întreținerea rețelelor de alimentare cu apă iar la nevoie efectuezi operații de găurire;
  • În cazul în care se oferă mașină de serviciu, răspunzi de păstrarea curățeniei și buna funcționare a acesteia;
  • Efectuezi lucrul în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă.
    Program de lucru
  • 8 ore de luni până vineri (08.00 - 16.00);
  • Zile libere de sărbători legale.

Beneficiile tale

• Contract de muncă pe durată nedeterminată care include, pe lângă partea salarială și bonuri de masă;
  • Cursuri de formare profesională și oportunităţi individuale de dezvoltare.

Profilul tău

• Studii medii;
  • Formare tehnică de specialitate;
  • Permis de conducere constituie avantaj;
  • Bune abilități organizatorice și flexibilitate în  îndeplinirea sarcinilor dificile.