DESCRIERE JOB

Alătură-te unui lider de pe piața serviciilor educaționale!

În cadrul LINK group ne luăm angajamentul de a forma cursanți din toată țara și de peste hotare, astfel încât aceștia să dobândească abilitățile de Business și IT de care au nevoie pentru a-și îndeplini ambițiile personale și profesionale.

✔ Cum arăți tu?
● actual student/proaspăt absolvent de cel mult un an;
● care posedă cunoștințe despre montări audio-video și/sau mentenanță echipamente;
● cu disponibilitate conform programului de luni până sâmbată;
● și cu un nivel intermediar de limbă engleză.

✔ Ce vei face?
● vei utiliza platforma de învățământ la distanță pentru a programa ziua și ora sesiunilor de înregistrare audio-video;
●  vei pregăti echipamentului tehnic și testarea acestuia înaintea începerii cursurilor și seminariilor;
● vei înregistra, transmite prin livestream și edita cursuri și seminarii;
●  vei crea și edita materiale multimedia, folosind fișiere audio și Powerpoint;
● vei efectua verificări tehnice ale cursurilor de pe platforma de învățământ la distanță;
● vei ține evidența în sistem a materialelor de la profesori și a prezențelor de la studenți;
● vei supraveghea examene de certificare punctuale.

✔ Poziţia este disponibilă în București, în spatele Universității București.

✔ Programul este part-time:

-  luni-vineri 16:00-21:00;
- o dată la două sâmbete: 09:00-13:00.

✔ Procesul de selecție constă în 3 etape scurte: o discuție telefonică informală pentru a ne cunoaște, o întâlnire la sediu prin care să te familiarizezi cu locul, jobul și echipa, respectiv un interviu final cu un coleg din managementul LINK group.

☛ Suntem deschiși către aplicanți cu un alt job/studii în paralel;
☛ Trainingul necesar pentru utilizarea echipamentelor și softurilor va fi asigurat la locul de muncă;