Descriere job

Hey, DAbo People,
Vă provocăm să faceți parte din echipa noastră!

Știm deja că vă place DAbo, de aceea e momentul să ducem relația la nivelul următor! DAbo Doner BACAU angajează MANAGER Locatie.

Ce vei face?
·Respectarea procedurilor pentru activitatea din locație;
·Urmărirea pierderilor și a câștigurilor din locație;
·Organizarea echipei și a mediului de lucru;

Intocmirea rapoartelor zilnice și a registrului de casă;
·Implementarea campaniilor de marketing;
·Propuneri de creștere a vânzărilor.

Vei avea nevoie de: un zâmbet larg, o fire comunicativă și prietenoasă, un strop de gândire strategică, experiență pe un post similar, cunoștințe în managerierea și motivarea unei echipe, capacitatea de a urmări și analiza KPI-urile...
....și mai ales motivația de a reuși ceva în România care să fie dat exemplu în toată țara!

Ne-am gândit că s-ar putea să mai ai nevoie de lucrurile din lista de mai jos … prin urmare ți le oferim noi:
- Dezvoltare profesională. Cursuri de antreprenoriat și traininguri total gratuite. Ca să înveți de la profesioniști în timp ce ești plătit pentru asta;
- Card cu reducere la orice produs de la noi. Ca să îți potolești pofta de DAbo în fiecare zi;
- Salariu motivant. Ca să nu plângă nici pușculița de poftă;
- Bonusuri de performanță. Pentru că evoluția ta e o prioritate pentru noi, premiem rezultatele fiecărui membru al echipei;
- Tichete de masă. Ca să faci masă mare și acasă;
- Susținere indiferent de nivel. Promovăm DAbo people în posturi de management sau top management sau oferim chiar posibilitatea de a deschide propria locație DAbo, cu sprijinul nostru;
- Investim în educație. Oferim timp liber pentru învățat și sesiune, dar și posibilități de dezvoltare atât în cursul facultății, cât și după absolvire;
- Premii lunare pentru ideile bune. Știm că ai multe, abia așteptăm să le facem să devină realitate;
- Un loc în familia DAbo și activități comune (tabere, bowling, grătar, petreceri). Pentru că la noi în familie e întotdeauna loc pentru noi membri;

Dacă încă nu te-am convins, hai să ne vedem la un doner. El te va convinge cu siguranță!