DESCRIERE JOB

De peste 20 de ani firma Dennver Comimpex ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre echipa noastra specializata. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri. Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!

Postul este pentru locatia noastra din cartierul Manastur, pe strada Campului. Programul de lucru este in doua schimburi: 8:00-16:00/12:00-20:00, cu 2 sambete lucrate pe saptamana.

Responsabilitati:
- incarcarea, descarcarea, depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii (materiale de constructii - gleturi, tencuieli, tevi, adevizi, profile gips carton, termosistem);
- mentinerea curateniei in depozit;
- ajutarea clientilor la ridicare marfii din depozit;

Cerinte:
- Spirit de echipa;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate si dorinta de dezvoltare in cariera;
- Conditie fizica buna;

Oferta:
- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.